Gwyneth Paltrow i Chris Martin rozwiedli się. Proces trwał aż 2 lata. Co go przedłużyło?

Rozwód Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina

Rozwód Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina

Rozwód Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina

Informacja o rozwodzie Gwyneth Platrow i Chrisa Martina była sporym zaskoczeniem. Decyzja o zakończeniu trwającego 11 lat małżeństwa zapadła w sądzie w Los Angeles. Proces trwał aż dwa lata i jest jednym z najdłuższych w historii Hollywood. Rozstali się wzorowo, bez publicznego wylewania żali, dyskretnie i z klasą.

Dlaczego tak długo to trwało? Lider Coldplay nie chciał podpisać papierów rozwodowych, co miało przedłużyć prace nad ugodą. Chodziło o sprawiedliwy podział majątku i opieki nad dziećmi. Mają wspólnie dwójkę dzieci, 10-letnią Apple i 8-letniego Mosesa. Żadna ze stron nie walczyła o alimenty. Sąd w Los Angeles nie miał trudnego zadania. Musiał jedynie podpisać decyzję o rozwiązaniu małżeństwa.

Ich małżeństwa trwało 11 lat.  W marcu 2014 roku ogłosili swoją separację publikując list otwarty do mediów. Jak się okazuje związek pary nie był idealny, a Gwyneth Paltrow daleko było do ukochanej żony.

Obecnie partnerem aktorki jest producent Brad Falchuk. Chris Martin z kolei łączony jest z Jennifer Lawrence, choć żadne z nich nie komentuje tych rewelacji.

Zobacz: Gwyneth Paltrow musi być naprawdę okropną osobą. Jej mąż Chris Martin zdradził kilka szczegółów z ich prywatnego życia

Źródło: Agencja TVN / x-news.pl

Chris Martin, Gwyneth Paltrow rozwiedli się

Chris Martin, Gwyneth Paltrow rozwiedli się


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×