Majka Jeżowska szczerze o tym, kto poprawia swoją urodę. Wzięła w obronę gwiazdy

Majka Jeżowska ma nowego partnera?

Majka Jeżowska ma nowego partnera?

Majka Jeżowska planuje zrobić sobie lifting

Gwiazdy muszą wyglądać dobrze w każdym wieku. Dlatego też robią wszystko, by zatrzymać czas. W osiągnięciu idealnej sylwetki i pięknej twarzy pomagają im przede wszystkim zdrowa dieta i ćwiczenia. Nie można się jednak oszukiwać, że to wszystko. Celebryci uwielbiają też zabiegi upiększające i operacje plastyczne. Coraz więcej polskich gwiazd przyznało się do ich stosowania.

Zobacz: Anna Popek wymieniła wszystkie zabiegi, które poprawiają jej urodę. Są szybkie i bardzo skuteczne

Kolejną osobą, która otwarcie przyznała, że zabiegi upiększające są dla ludzi, jest Majka Jeżowska. W rozmowie z Jastrząb Post wokalistka zdradziła, że prawdopodobnie i w jej życiu przyjdzie czas, w którym zrobi sobie lifting twarzy:

Ja myślę, że najważniejsze jest to, czego kobieta potrzebuje. I wiem, że przyjdzie taki czas, kiedy będę patrzyła na zwisające części mojej twarzy i myślę, że nie będę miała problemów z tym, żeby podjąć decyzję o liftingu. Wszyscy to robią! I to nie tylko kobiety, ale i mężczyźni.

Kochamy Majkę za otwarte i zdrowe podejście do sprawy! Obejrzyjcie też pełny zapis naszej rozmowy z piosenkarką, w którym Jeżowska zdradziła jeszcze więcej na temat zabiegów poprawiających urodę.

Zagłosujcie też w naszej sondzie: czy należy się wstydzić operacji plastycznych?

Majka Jeżowska na Flesz Fashion Night 2015

Majka Jeżowska na Flesz Fashion Night 2015


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×