Omenaa Mensah zdradziła, jak wychowuje swoją córkę. Jest surową mamą? [Wideo]

Omenaa Mensah o wychowaniu córki

Omenaa Mensah to kobieta pracująca na wielu etatach. Gwiazda jest prezenterką pogody, sukcesywnie prowadzi własną fundację i chętnie angażuje się w coraz nowsze projekty. Ostatnio we współpracy z Termo Organika stworzyła kolekcję farb (Zobacz: Omenaa Mensah stworzyła kolekcję farb z marką Termo Organika. Wszystko w szczytnym celu. Wiemy jakim!).

Dziennikarka jest też przede wszystkim mamą nastoletniej Vanessy, którą wychowuje sama. Czy kompromisy i porozumienie z dojrzewającą pociechą jest możliwe?

Z nastolatkami czasami nie jest łatwo. Myślę, że mama każdej nastolatki o tym wie. Są lepsze i gorsze dni, wszystko zależy od nastroju. I trzeba wiedzieć o tym, że po takim gorszym dniu przychodzi taki lepszy, bardziej słoneczny. Trzeba rozmawiać, trzeba żartować, trzeba tłumaczyć, czasami trzeba się pokłócić, później pogodzić. Myślę, że trzeba też wymagać i niestety trzeba być konsekwentnym, a bywa, że tego brakuje z powodu braku czasu, dużej ilości obowiązków, a to czasem procentuje jak się jest jednak konsekwentnym. Jak powiem, że tak i tak powinno być to choćby nie wiem jakie wielkie oczy robiła i nie wiadomo jak mnie nakręcała to powinnam jednak przystać przy swoim. – zdradziła Omenaa w rozmowie z JastrzabPost

A co w kwestii wychodzenia na imprezy? Czy prezenterka wyznacza Vanessie godziny powrotu do domu?

Nie, to są na razie takie godziny bardzo popołudniowe więc wszystko jest w granicach normy i rozsądku. Trochę się obawiam tego czasy, gdy już będą późniejsze powroty. Ale myślę na razie jest zafascynowana sportem, dobrze się uczy – oby jak najdłużej w tym wytrwała.

Wygląda na to, że Omenaa to mama na medal 🙂 Pomimo wspomnianych „gorszych dni” nie da się ukryć, że ma z Vanessą bardzo dobre, przyjacielskie relacje.

Ciekawe, czy nastolatka w przyszłości pójdzie w ślady swojej mamy 🙂

Omenaa Mensah z córką (fot. Instagram)

Omenaa Mensah z córką (fot. Instagram)

Omenaa Mensah z córką Vanessą, finał

Omenaa Mensah z córką Vanessą, finał „Top Model 5” (fot. ONS)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×