Znane Polki zdradzają patenty na udane spotkanie w damskim towarzystwie: Małgorzata Rozenek, Kasia Zielińska… [WIDEO]

damskie spotkania bizuu martini

damskie spotkania bizuu martini

Gwiazdy o kobiecych spotkaniach

W Warszawie odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji Bizuu na sezon jesień-zima 2016/2017. Mocne kolory wymieszane z mocnymi wzorami, a do tego romantyczne falbanki i styl rodem z lat 70. – takie są ubrania Bizuu na zbliżający się sezon.

Oprócz podstawowej kolekcji projektantki marki Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan pokazały także minikolekcję przygotowaną dla Cartoon Network, której motywem przewodnim są Atomówki i hasło „girl power”.

Atomówki są przypieczętowaniem tego, że w dziewczynach siła – powiedziały nam projektantki Bizuu.

Zobacz: Kolekcja Bizuu jesień-zima 2016/2017 i kolekcja Bizuu x Atomówki [FOTO + WIDEO]

A skoro w pokazach obu kolekcji był tak silnie zaznaczony pierwiastek żeński, nie mogliśmy nie zapytać obecnych na imprezie znanych kobiet, jak one się integrują i czy lubią spędzać czas w towarzystwie koleżanek i przyjaciółek. Zdradziły nam swoje patenty na udane spotkanie w damskim gronie.

Małgorzata Rozenek powiedziała:

Babskie spotkania to jest coś, co kocham najbardziej. Mam trzy przyjaciółki, z którymi spędzam czas, uwielbiam, to jest zawsze ten sam skład. I to nie jest spotkanie, że wieczór przy winie, tylko to jest tak, że my się lubimy spotykać, mamy dzieci, które się razem przyjaźnią. Często jest tak, że nasi mężczyźni są zajęci, a teraz, przy EURO, to już w ogóle…

Małgorzata Socha:

Lubię spotykać się z kobietami. Babskie spotkania są fajne, odprężające, kobietom jest to potrzebne. Kobieca przyjaźń, z której mężczyźni sobie dworują, że kobiety nie potrafią się przyjaźnić… uważam wręcz odwrotnie: potrafimy się wspierać – powiedziała Małgosia. Co czasem towarzyszy podczas babskich spotkań? – Rzadko piję, bo następnego dnia muszę wstać wcześnie rano, ale jak już sobie na coś pozwalam, to jest prosecco.

Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan, projektantki Bizuu, stwierdziły:

Współpracujemy z Martini i myślimy, że jeżeli chodzi o babskie spotkania, jest idealne, żeby spotkać się w przyjacielskim gronie.

Izabela Janachowska pozwala sobie na damskie spotkania głównie wtedy, gdy jej męża nie ma w domu. 🙂

Uwielbiam babskie spotkania, często robię je u siebie w domu. Zazwyczaj, gdy mój mąż wyjeżdża, ja mam babskie spotkanie – śmieje się Iza. – Przez to, że dużo pracuję, nie mam czasu często czasu utrzymywać świetnych relacji z moimi przyjaciółkami jak wcześniej. Rekompensujemy to sobie tym, że spotykamy się wszystkie razem.

Kasia Zielińska dla spotkań z przyjaciółkami jest gotowa zarwać noc.

Absolutnie jestem fanką babskich spotkań i znajduję na to czas, choćby o godzinie 23. Mam taką grupę dziewczyn i najbliższych memu sercu przyjaciółek, że zawsze znajdujemy dla siebie czas. Czasem noc jest dla nas za krótka. Ulubionych drinków nie mam, ale prosecco latem jest bardzo fajne, z truskawką, brzoskwinią… Super!

Sandra Kubicka, polska modelka współpracująca z Victoria’s Secret, zawsze stara się znaleźć czas dla najbliższych, choć, jak przyznaje, ze względu na tryb jej pracy i życia, nie zawsze jest to łatwe.

Spotykałam się z kilkoma znajomymi, jednak połowa jest obrażona, że nie mam dla nich czasu, muszą to zrozumieć, że pracuję. Byłam właśnie w Barcelonie, kilka dni temu w Londynie… Uwielbiam Lychee Martini. W Europie to jest bardzo popularne. Dwa takie Martini i odlatuję – śmieje się Sandra.

A jak wy spędzacie czas z przyjaciółmi?

Zobacz także: Gwiazdy na pokazie kolekcji Bizuu jesień-zima 2016/2017 [GALERIA FOTO]

Bar Martini czeka na gości po pokazie! ?#bizuu #fashionshow #BizuuAtomowki #martini #martinipolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

Zuzanna Wachowiak, Blanka Jordan, projektantki Bizuu w finale pokazu kolekcji jesień-zima 2016/2017 (fot. AKPA)

Zuzanna Wachowiak, Blanka Jordan, projektantki Bizuu w finale pokazu kolekcji jesień-zima 2016/2017 (fot. AKPA)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×