Szukaj

Najnowsza książka Dominiki Gwit bestsellerem? „Dochodzą do mnie niewiarygodne informacje”

Dominika Gwit o książce Moja droga do nowego życia

Dominika Gwit o książce Moja droga do nowego życia

Dominika Gwit o swojej książce „Moja droga do nowego życia”

Nieco ponad rok temu Dominika Gwit osiągnęła jeden z największych sukcesów w życiu. Po długoletniej walce z nadwagą w końcu udało jej się zrzucić dodatkowe kilogramy. Dzięki specjalnej diecie i regularnym treningom straciła ich niewiarygodnie dużo. Niespełna rok wystarczył na pozbycie się aż 50 kilogramów!

Swoim sukcesem chciała zarazić innych. Tym sposobem poprowadziła w Dzień Dobry TVN cykl Odważ(e)ni. Tam prezentowała reportaże o osobach, które schudły podobnie jak ona. Niestety, od jakiegoś czasu Dominika prezentuje się w nieco większej wersji. Sama przyznała, że dopadł ją nieszczęsny efekt jo-jo.

Zobacz: Dominika Gwit ze łzami w oczach i łamiącym się głosem opowiada o efekcie jo-jo… 

Dominika postanowiła się z nim rozprawić. Założyła bloga, a także napisała książkę Moja droga do nowego życia. Jej premiera miała miejsce kilka dni temu. Pojawiły się na niej tłumy. Dominika w rozmowie dla Dzień Dobry TVN opowiedziała o książce.

Teraz są takie emocje, że ja nie potrafię ich opisać. Mam tę książkę! Jest! Napisana! Ja od dwóch dni mam gorączkę bo nie wiem co się dzieje. Mało tego, przychodzą do mnie tak niewiarygodne informacje. Dziewczyny, które dostały już książkę zamówioną w przedsprzedaży piszą: przeczytałam ją w jeden wieczór, dziękuję, przeczytałam wstęp, popłakałam się. O to mi chodziło. Chciałam się podzielić nią z ludźmi, którzy żyją w cieniu otyłości, a z niego trzeba w końcu wyjść. Najpierw w głowie, a potem sylwetką. Wszyscy mówią mi, że w momencie, gdy znów nabrałam tych kilogramów, to wróciłam wreszcie ja. I tak jest. Ja nie mówię tego dlatego, by się usprawiedliwiać. Ja się dałam zwariować. Ale wróciłam, jestem tu dziś, wśród przyjaciół. To jest dla mnie jakimś kosmosem 

Kupicie książkę Dominiki?

Zobacz: Najpierw Dominika Gwit, a teraz Karolina Gilon. Uczestniczkę „Top Model” także dopadł efekty jo-jo!


Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news.pl

Dominika Gwit opowiedziała o obsesji odchudzania

Książka Dominiki Gwit: Moja droga do nowego życia

Dominika Gwit

Dominika Gwit o książce


Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×