Powiedz TAK!, odc. 3: nowe zlecenie, wieczór panieński i tęsknota za byłym… [ZWIASTUN]

Powiedz TAK! Basia (Katarzyna Zawadzka), Wiktor (Paweł Domagała)

„Powiedz TAK!” odcinek 3 już jutro w Polsacie, a w nim…

W 3 odcinku serialu „Powiedz TAK!” Basia (Katarzyna Zawadzka) dostaje nowe zlecenie. Olga (Sylwia Gliwa) prosi Basię, aby zorganizowała wieczór panieński i wesele jej przyjaciółki. Basia spotyka się z Beatą (Marta Darowska) i Arturem (Michał Czernecki), by omówić szczegóły ich wesela. Basia, Justyna (Agnieszka Więdłocha), Wiktor (Paweł Domagała) i Bartek (Nikodem Rozbicki) oblewają kolejne zlecenie.

Czytaj też: Agnieszka Więdłocha wspiera Nikodema Rozbickiego w rywalizacji na parkiecie

Barek i Justyna wpadają sobie w oko. Basia zauważa na mieście Artura, który całuje się z inną kobietą. Trwa wieczór panieński Beaty. Wszyscy doskonale bawią się. Basia zastanawia się, czy powinna powiedzieć Beacie o zdradzie Artura. Przyjaciele są przeciwni. Basia obserwuje okolicę, w której widziała Artura z inną. Potem spotyka się na planie filmowym z Beatą. Informuje dziewczynę, że jej narzeczony ma romans. Zostawia jej także adres kobiety. Basia nie może uwolnić się od wspomnień i myśli o Michale (Mikołaj Roznerski). A to, że razem wspópracują, nie pomaga.

Wiktor próbuje „wybić” Basi Michała z głowy. Robi wszystko, aby uwieść Basię. Dziewczyna jednoznacznie daje mu do zrozumienia, że ma mu do zaoferowania jedynie przyjaźń. Mirek (Robert Wabich) nieustająco adoruje Zofię (Maria Pakulnis). Zofia doskonale odnajduje się w roli „króliczka”. Zazdrosna Olga wypytuje Michała o jego związek z Basią. Michał nie daje po sobie poznać, że tęskni za Basią. Beata nakrywa Artura z kochanką… W kwiaciarni Michała Basia poznaje kolejną klientkę, która szuka organizatorki ślubów.

3 odcinek „Powiedz TAK!” we wtorek 15.03.2016, o godzinie 21:35 w Polsacie.

Powiedz TAK odcinek 3, Basia (Katarzyna Zawadzka)

Powiedz TAK odcinek 3, Basia (Katarzyna Zawadzka)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×