Szukaj

Gwiazda „M jak miłość” wygrzewa się na egzotycznych wakacjach. To jej pierwsze zdjęcia w bikini

Anna Gzyra na wakacjach

Anna Gzyra na wakacjach

Anna Gzyra-Augustynowicz nago na wakacjach z mężem

Obecna aktorka serialu M jak miłośćAnna Gzyra-Augustynowicz, rzadko bywa na polskich salonach, szczególnie od kiedy dostała rolę w Pierwszej miłości. Jej pasją jest pisanie bloga, na którym ostatnio pochwaliła się licznymi zdjęciami z wakacji z mężem.

Więcej na: www.blogstar.pl/intensywnie-i-romantycznie-wakacyjny-pamietnik

Jak sama aktorka podkreśla, raz na jakiś czas stara się znaleźć chwilę odpoczynku tylko we dwoje. Tym razem wyruszyli w egzotyczną podróż:

Co roku staramy się  z Mężem zaplanować wakacje tak, by znalazł się czas na kilkudniowy wyjazd tylko we dwoje. Z dużym wyprzedzeniem wszystko planuję, by zgrać Kuby i mój urlop oraz opiekę dla Helenki. Dość długo rozważaliśmy kierunek naszej podróży. Braliśmy pod uwagę odległe destynacje. Jednak z racji mocno ograniczonego czasu na wyjazd, bardzo długiej podróży tam i z powrotem – uznaliśmy, że pobyt na miejscu byłby niewspółmiernie krótki w stosunku do innych czynników. Dlatego skoncentrowaliśmy się na Europie. Wybór padł na ukochane Włochy, a dokładnie północną ich część.

Podróż zakochanych zaczęła się w Bergamo, gdzie wylądowali samolotem. Kolejnymi atrakcjami były wizyty w Mediolanie i Genui:

Kolejnego dnia wyruszyliśmy do Genui, stolicy i głównego miasta regionu Liguria. Po drodze zatrzymaliśmy się na kąpiel w morzu i pyszny obiad w miejscowości Pegli – tuż przy samej Genui. Zrelaksowani i wypoczęci, zostawiliśmy bagaże w hotelu i całe popołudnie oraz wieczór spędziliśmy spacerując i poznając Genuę, a w szczególności jej starówkę (największą w Europie). Klimat tego miasta jest dwojaki. Z jednej strony industrialna okolica, przepełniona robotnikami pracującymi w największym włoskim porcie. Przemysłowa część jest gwarna, intensywna, kolorowa, ale też dość brudna i duszna. A ten zabytkowy, stary obszar jest klimatyczny i ciekawy. Wspaniały plac Piazza De Ferrari, gdzie znajdują się budynki opery i akademii sztuk pięknych, wielka fontanna oraz pomnik Garibaldiego -narodowego bohatera Włoch szczególnie przypadł nam do gustu. Małe, kręte i wąskie uliczki – zwane caruggi, które prowadzą do różnych zakamarków, ciekawych zakątków tego miasta. Przepiękne kamieniczki z przeróżnymi płaskorzeźbami okalającymi ściany i balkony. Świeczki tlące się na stolikach przeróżnych knajpek tworzące aurę ciepła i tajemnicy. Taką Genuę bardzo lubię – dodaje na blogu

Następnie para wybrała się pociągiem do Monterosso. Byli także w Vernazzie, Portofino i Rapallo, by na koniec dotrzeć do Florencji, skąd wrócili do Polski:

Następnego dnia rano udaliśmy się na dworzec kolejowy Genova Brignole, podobno jeden z najpiękniejszych dworców we Włoszech – eklektyczny, nieco neobarokowy budynek przypominający pałac. Wzniesiono go na początku XX wieku, aby polepszyć komunikację z bogatym Mediolanem. Kupiliśmy bilety do Monterosso, pierwszej z pięciu miejscowości tworzących Narodowy Park Cinque Terre – Park Pięciu Ziem. Cinque Terre to pięć malutkich miasteczek położonych na riwierze liguryjskiej. Ze względu na swoje oszałamiające piękno i unikalną architekturę Monterosso, Vernazza, Riomaggiore, Cornigilia oraz Manarola zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W skład parku Narodowego wchodzą także przylegające plaże, zatoczki, skaliste klify oraz porośnięte lasami i winnicami góry, po których można spacerować wyznaczonymi ścieżkami.

Anna Gzyra na pewno po tak wyczerpującej podróżny nabierze sił aby wrócić na plan serialu.

Zobacz: Anna Gzyra w pięknej gorsetowej kreacji na konferencji ramówkowej POLSATU

Anna Gzyra nago na wakacjach

Anna Gzyra nago na wakacjach


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×