Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Odpicowani jak z żurnala Victoria i David Beckhamowie pomykają za rączkę na luksusową imprezę Vogue’a w Londynie!

Victoria, David Beckham Londyn


Victoria i David Beckhamowie złapani przez paparazzi w Londynie

Małżeństwo Davida i Victorii Beckhamów od prawie dwóch dekad uważane jest za jedno z najpiękniejszych w światowym show-biznesie. Para od 2000 roku wzbudza niesłabnące zainteresowanie mediów, ich zdjęcia lądują na czołówkach gazet, a sami zainteresowani na swoim związku zdążyli już zbić fortunę.

Ostatnio zrobiło się głośno, gdy brytyjski magazyn OK! stwierdził, że dotarł do dokumentów rozwodowych pary. Tabloid poinformował, że związek słynnej na całym świecie pary, to już fikcja, którą oboje podtrzymują ze względu na czwórkę swoich dzieci oraz kontrakty reklamowe.

Magazyn dodał jednak, że celebryci doszli w końcu do wniosku, że dla wszystkich będzie lepiej, jeśli dla dobra wszystkich się rozstanie. Czy jednak doniesienia tabloidu są wiarygodne? Można mieć do tego poważne wątpliwości. Spekulacje o rozstaniu pary już nieraz przetaczały się przez brytyjskie media. Do tej pory żadne z małżonków nie zdecydowało się jednak na złożenie choćby pozwu rozwodowego. Decyzja o rozwodzie jest ponadto o tyle wątpliwa, że nawet gdyby para rzeczywiście się na niego zdecydowała, oboje musieliby podzielić się majątkiem szacowanym na, bagatela, miliard dolarów!

Jednak za rączkę…

Ostatnio zachowanie małżonków na rozwód raczej nie wskazuje. Ich syn osiągnął samodzielność, zatem Victoria i David Beckhamowie mają więcej czasu dla siebie, zainteresowanie mediów jest obecnie bardziej skoncentrowane na 18-letnim Brooklynie, który po raz kolejny zszedł się z Chloe Grace Moretz, to oni pomału stają się ulubieńcami paparazzi. Jednak w czwartek wyluzowani David i Victoria dali się upolować fotografom w Londynie.

Para wybrała się razem na imprezę brytyjskiego Vogue’a, organizowaną w butiku 43-letniej projektantki. Victoria jak zawsze wyglądała szałowo. Tym razem postawiła na czerwoną sukienką z wiosennej kolekcji swojego domu mody, do której dobrała zielone, brokatowe akcesoria własnego projektu. Jej młodszy o rok mąż, zaprezentował się równie pięknie.

Przystojny David pojawił się w klasycznej stylizacji, miał na sobie czarny golf i beżowy, dwurzędowy płaszcz. Małżonkowie romantycznie trzymali się za ręce, zatem wszystko wskazuje na to, że plotki o ich rozwodzie mogą być mocno przesadzone…

Zobaczcie pięknie wystylizowanych Beckhamów!

Piękna Victoria Beckham zdradziła swój sposób na zdrowe i lśniące włosy. Jej metoda może was zaskoczyć!

Wyzwolona Victoria Beckham wskoczyła w męskie ciuchy i zionie testosteronem! Tym lookiem zaskoczyła wszystkich!

 

Zrobiło się niebezpiecznie! Młodziutka kochanka chce rozbić małżeństwo Davida i Victorii Beckham! Czy doprowadzi do rozwodu?

 

Czy Victoria i David Beckham są udaną parą?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×