Beckham zdaje się jednak nic już z tego nie robić. Z okazji Dnia Ojca pokazała piękne zdjęcie męża z dziećmi, a 18 czerwca postanowiła najwyraźniej dołączyć do swojego ukochanego, bo paparazzi przyłapali ją na lotnisku. Nawet w podróży wygląda jakby wybierała się na wybieg. W beżowym płaszczu o szlafrokowym kroju, prostej białej koszulce i spodniach w błękitną kratę Victoria prezentowała się naprawdę świetnie.
Włosy zebrała w luźnego koka, a stylizację dopełniła dużymi przeciwsłonecznymi okularami i brązową aktówką. Co jak co, ale lotniskowy szyk ma w małym paluszku.
Jak wam się podoba jej stylizacja?