Co się stało z twarzą ślicznej Shakiry? Na najnowszych zdjęciach nie wygląda najlepiej

Shakira twarz

Shakira twarz

Odmieniona Shakira na koncercie w Londynie

Shakira to piosenkarka kolumbijskiego pochodzenia, której do niedawna urody mogłaby pozazdrościć niejedna nastolatka. W ramach najnowszej trasy koncertowej, gwiazda wystąpiła w Londynie w O2 Arena. Trzeba przyznać, że choć latynoska seksbomba rozgrzała publiczność swoimi utworami, to wielu fanów zadawało sobie jedno pytanie – co się stało z twarzą Shakiry? Czy robiła coś, by utrzymać swoją urodę?

Nie da się ukryć, że twarz gwiazdy podczas ostatniego show była prawie nieruchoma i nieco spuchnięta. Poza tymi dwoma szczegółami, artystka wciąż prezentuje się zabójczo. Wystarczy spojrzeć na jej mega seksowną figurę, którą podkreśliła obcisłym kostiumem.

Shakira jest autorką hitów takich jak m.in. Whenever, wherever, Loca czy She wolf. Pierwszą piosenkę napisała, gdy miała zaledwie osiem lat. Jako dziesięciolatka dołączyła do chóru. Jej charakterystyczna barwa głosu sprawiła jednak, że nie mogła zostać tam dłużej.  To zdecydowało, że artystka musiała skupić się na karierze solowej. Sukces przyniósł jej wydany w 2001 roku album Laundry Service, z którego pochodzą przeboje takie jak Objection czy Underneath Your Clothes. To one sprawiły, że wokalistka zyskała szerokie grono fanów w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Prywatnie jest żoną hiszpańskiego piłkarza grającego w FC Barcelonie Gerarda Pique, z którym poznała się na planie teledysku Waka Waka. W tym roku będzie bardzo mocno trzymać kciuki za swojego ukochanego na Mundialu w Rosji.

Zerknijcie na ostatnie zdjęcia artystki. Wygląda na swoje 41 lat?

Shakira jest bardzo chora! Artystka traci swoje cudne włosy! Co na to Gerard Pique?

Zmysłowa Marcelina Zawadzka zmieniła swoją fryzurę! Teraz można ją pomylić z Shakirą!

Boska Jennifer Lopez zaliczyła wielką wpadkę w telewizji! Wszystko przez jej nieposłuszną bieliznę!


Twarz Shakiry

Twarz Shakiry

Shakira występuje w O2 Arena

Shakira występuje w O2 Arena

Shakira występuje w O2 Arena

Shakira występuje w O2 Arena

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×