Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Śliczniutka Selena Gomez pokazała swoje cudowne ciało w seksownej bieliźnie! Fani ugotowani!

Selena Gomez w bikini


Selena Gomez w bikini pręży się na jachcie

Najwyraźniej Selena Gomez postanowiła nieco odpocząć od przytłaczających obowiązków i zdecydowała się na wakacje aż w Australii. Piosenkarka była widziana z grupką przyjaciół bawiących się na prywatnym jachcie. Co najdziwniejsze, nie było wśród nich Justina Biebera. Najwyraźniej Selena nie odpoczęła jeszcze wystarczająco od swojego, podobno już byłego, partnera.

Piosenkarka zdecydowała się na skąpe pomarańczowe bikini, które nie zasłaniało zbyt wiele. Najwyraźniej Gomez chce złapać jak najwięcej słońca przed powrotem do Nowego Jorku. Musimy przyznać, że dziewczyna ma naprawdę niezłą figurę. Nic więc dziwnego, że tak chętnie eksponuje swoje ciało i nie krępuje jej nawet sporych rozmiarów blizna na udzie.

Selena nie jest najlepszego zdrowia. Przez ostatnich kilka lat zmagała się z licznymi problemami zdrowotnymi. Najpierw wykryto u niej toczeń, w późniejszym czasie musiała zostać poddana operacji nerki. Jak podają źródła portalu People, 25-latka czuje się bardzo rozbita, dlatego zdecydowała się na wakacje w zaufanym gronie przyjaciół.

A Wam jak podoba się figura piosenkarki w bikini?

Selena Gomez zmieniła fryzurę! Jej włosy robią się coraz krótsze, ale to najmodniejsze cięcie sezonu!

Znowu to samo? Selena Gomez i Justin Bieber dopiero co do siebie wrócili i już się rozstali?!

Selena Gomez złożyła Justinowi Bieberowi oszczędne życzenia. Za to gwiazda nowego „Tańca z gwiazdami” totalnie odpłynęła!

Czy Selena Gomez jest seksowna?Komentarzy: 2


Gość | 21 marca 2018, 17:41

Obwisły brzuch i celulit na udach. Twarz jak księżyc w pełni. Rzeczywiście „śliczniutka”. Ktoś tu ma chyba spaczone pojęcie piękna…


Gość | 20 marca 2018, 23:36

Szału nie ma…


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×