Piotr Stramowski z ukochaną na romantycznej kolacji w fast foodzie. Paparazzi uwiecznili sporo czułości

Piotr Stramowski

Piotr Stramowski

Piotr Stramowski już nie ukrywa, że jest zakochany. Aktor zadebiutował u boku ślicznej blondynki na premierze filmu Pokusa. Po uroczystej gali wybrali się na kolację do fast foodu. 

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Poznali się przypadkiem na castingu do filmu W Spirali. Mieli wówczas zagrać małżeństwo będące w kryzysie. Wspólne sceny sprawiły, że wybuchło między nimi uczucie, przed którym nie mieli zamiaru się bronić.

Starsza o dekadę aktorka bez pamięci zakochała się w przystojniaku, a on odwzajemnił jej uczucie. Długo nie czekali z formalizacją związku. W 2016 roku wzięli ślub w tajemnicy, a o wszystkim poinformowali dopiero po ceremonii.

Przyszedłem na casting, gdzie mieliśmy zagrać intymną scenę. Już wtedy coś zaskoczyło, może bardziej mi. Mieliśmy zagrać kłótnię, a ja byłem tak zauroczony, jak na pierwszej randce – mówił Piotr Stramowski w „Kulisach sławy”.

Wydawało się, że żyją jak w bajce, zwłaszcza gdy cztery lata temu doczekali się córeczki. Niestety rzeczywistość zweryfikowała ich miłość. Obecnie szykują się do rozwodu, ale zgodnie dzielą się opieką nad Helenką.

Daję radę. Bardzo dużo czasu poświęcam córce i to jest też dla mnie czas odpoczynku. I super, że jest, bo podejrzewam, że inaczej jeszcze załadowałbym sobie go pod korek. Akurat mamy z Kasią tak, że jesteśmy 50 na 50 z młodą, więc jest czas na odpoczynek i na to, być na 100% z dzieckiem – mówił Piotr reporterce Jastrząb Post.

Wiadomo, że aktor na nowo układa sobie życie. Paparazzi przyłapali go z nową partnerką po premierze.

Piotr Stramowski z nową partnerką w fast foodzie. Zdjęcia paparazzi

Piotr po rozstaniu z żoną wszedł w kolejny związek. Aktor nie ma zamiaru ukrywać, że jest szczęśliwy, a z nową ukochaną zadebiutował już na czerwonym dywanie. Kilka dni temu zakochani pojawili się razem na premierze filmu Pokusa.

Stramowski w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedział nieco więcej o pięknej blondynce, która nie odstępowała go na krok. Jeszcze nie potrafił powiedzieć, czy wspólne wyjście przed kamery jej się spodobało.

To jej pierwsze wyjście ze mną. Będę mógł powiedzieć następnym razem albo nie będę mógł, bo mnie poprosi, żebym tego nie robił.

Po wyjściu z premiery Piotr i Natalia nie popędzili do wykwintnej restauracji. Aktor i jego dziewczyna wybrali się do popularnego fast foodu na Dworcu Centralnym w Warszawie. Tam nie szczędzili sobie czułości, ale na krok nie odstępowali ich paparazzi, którzy uwiecznili wspólny wieczór zakochanych na zdjęciach.

Para zajadała się niezbyt zdrowymi przysmakami, a z ich twarzy nie schodził uśmiech. Nie zabrakło też objęć, pocałunków i innych czułych gestów. Wszystko zobaczycie w naszej galerii.


Piotr Stramowski z partnerką Natalią

Piotr Stramowski z partnerką Natalią

Piotr Stramowski z partnerką Natalią

Piotr Stramowski z partnerką Natalią

Piotr Stramowski z partnerką Natalią

Piotr Stramowski z partnerką Natalią

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×