Piotr Stramowski debiutuje na ściance z partnerką. Pierwszy raz widzimy, jaka jest piękna. Tylko nam opowiedział o związku [WIDEO]

Piotr Stramowski na premierze z ukochaną

Piotr Stramowski na premierze z ukochaną

Piotr Stramowski w nowej fryzurze i eleganckim garniturze na premierze filmu Pokusa. Po raz pierwszy pokazał partnerkę. Jak wyglądali? Zdjęcia.

Film Pokusa to ekranizacja książki Edyty Folwarskiej o tym samym tytule. Reżyserią zajęła się Maria Sadowska. W jedną z głównych ról wcielił się Piotr Stramowski.

Na jego profilu kilka tygodni temu pojawiła się już zachęta do tego, żeby udać się do kin.

Myślicie, że widzieliście już wszystko? Film „Pokusa” jest określany przez twórców mianem filmowego skandalu, który na długo zostanie w pamięci widza. Mówią na mieście, że Marysia Sadowska („Dziewczyny z Dubaju”) i Edyta Folwarska (autorka bestsellerów) wiedzą, jak zelektryzować Polskę…  Jak jest naprawdę, dowiecie się po seansie . Teraz plakat i zwiastun, a film w kinach już od 27 stycznia – napisał Stramowski.

Nie zabrakło go także na premierze, która miała miejsce 26 stycznia. Jak wyglądał odmieniony aktor? Po raz pierwszy pokazał też partnerkę.

Piotr Stramowski z partnerką na premierze filmu Pokusa

O Piotrze Stramowskim kolorowa prasa rozpisywała się za sprawą rozstania z żoną, Kasią Warnke. Para, która doczekała się wspólnego dziecka, mocno zaskoczyła, publikując oświadczenie w sieci.

Dogadali się co do opieki nad pociechą, a wiadomo, że Piotr układa sobie życie u boku nowej ukochanej. Zdjęcia, które zrobili im paparazzi, błyskawicznie obiegły media. Katarzyna nad wszystkim przeszła do porządku dziennego i w Dzień Dobry TVN wyznała, że życzy córeczce udanej macoszki.

Piotr Stramowski jest zakochany i nie ma zamiaru tego ukrywać. Aktor postanowił zmienić też swój wizerunek. Przez kilka ostatnich lat nosił długie włosy, sięgające ramion. Niedawno pokazał się fanom zupełnie odmieniony. Odwiedził fryzjera i zafundował sobie metamorfozę, na jaką zdecydowanie czekały jego fanki.

Nowy Rok, Nowy Ja – napisał.

Kiedy jednak pokazał się na premierze Pokusy, efekt wow, to dokładnie to, co osiągnął. Nie tylko króciutko przystrzyżone i ułożone włosy i zadbany wąsik, ale też elegancka stylizacja sprawiły, że wyglądał jak gwiazdor Hollywood. Do tego po raz pierwszy pokazał się z nową partnerką na ściance. To ich debiut, a my możemy w końcu zobaczyć, jaka jest piękna.

Zajrzyjcie do naszej galerii.

Piotr Stramowski o nowym związku

Naszej reporterce udało się porozmawiać z Piotrem Stramowskim o jego metamorfozie, ale też nowym związku.

Czasami w życiu coś trzeba zmienić. Już i tak jest tyle zmian w moim życiu. Miałem podciąć włosy, a wyszedłem z krótkimi. I tyle w temacie.

Jak Piotr podoba się swojej ukochanej w nowym wcieleniu?

Spoko. Chyba git. Podoba jej się. Nie konsultowałem z nią zmiany, to była niespodzianka dla mnie i dla wszystkich wokół.

Przed nimi pierwsze wspólne walentynki. Czy planują coś wyjątkowego?

Nie planowałem nigdy walentynek i teraz też nie planuję.

Jak radzi sobie z opieką nad córką?

Daję radę. Bardzo dużo czasu poświęcam córce i to jest też dla mnie czas odpoczynku. I super, że jest, bo podejrzewam, że inaczej jeszcze załadowałbym sobie go pod korek. Akurat mamy z Kasią tak, że jesteśmy 50 na 50 z młodą, więc jest czas na odpoczynek i na to, być na 100% z dzieckiem

Jak udało mu się poukładać relacje z Kasią?

Jest za wcześnie, aby o tym mówić. Pogadamy za rok.

To jego pierwsze publiczne wyjście z ukochaną:

To jej pierwsze wyjście ze mną. Będę mógł powiedzieć następnym razem, albo nie będę mógł, bo mnie poprosi, żebym tego nie robił.

Jak podoba wam się Piotr w nowym wcieleniu?


Piotr Stramowski - premiera filmu Pokusa

Piotr Stramowski - premiera filmu Pokusa

Piotr Stramowski - premiera filmu Pokusa

Piotr Stramowski - premiera filmu Pokusa

Piotr Stramowski z partnerką - premiera filmu Pokusa

Piotr Stramowski z partnerką - premiera filmu Pokusa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×