Namiętne pocałunki Melanii i Donalda wprawiły widownię w osłupienie! Tyle miłości nie okazywali sobie od dawna

Melania Trump

Melania Trump i Donald Trump całują się w Miami

Melania Trump i Donald Trump nie potrafili powstrzymać namiętności podczas spotkania z wyborcami w Miami. Prezydencka para zapomniała, że patrzy na nich cały tłum i wymieniła kilka namiętnych pocałunków na podium. Zgromadzeni byli zachwyceni tym, jak okazywali sobie miłość. Wrażenie zrobiła także stylizacja Pierwszej Damy, która wyglądała jak prawdziwa gwiazda!

Melania TrumpDonald Trump rzadko okazują sobie publicznie uczucia, nie licząc klasycznego trzymania się za dłonie. Pierwsza Dama przez jakiś czas w ogóle unikała fizycznego kontaktu z mężem, gdy w mediach rozpętał się skandal ze Stormy Daniels i romansem Trumpa. Wygląda jednak na to, że konflikt został na dobre zażegnany, bo para jest w perfekcyjnych stosunkach. Świetnie świadczą o tym zdjęcia z ich oficjalnego spotkania z wyborcami w Miami. Nie powstrzymali uczuć i wymienili kilka namiętnych pocałunków na podium, wzbudzając zachwyt.

Wrażenie robiła także kreacja Pierwszej Damy. Melania postawiła na białą sukienkę w czerwone wzory, ze wstawkami z czarno-białej kratki wkomponowanymi w zakładki spódnicy kreacji. Pięknie podkreśliła swoją talię i odsłoniła zgrabne nogi, od których trudno było oderwać wzrok zwłaszcza ludziom w pierwszych rzędach. Dobrane do sukienki czerwone szpilki w wężowy wzorek spinały cały look. Wisienką na torcie były rozpuszczone włosy i lekki, rozświetlający makijaż.

Jak wam się podoba?

Takich kozaczków Melania Trump nie miała od dawna! Zestawiła je z oryginalną sukienką i wygląda lepiej niż Victoria Beckham!

Melania Trump porzuciła Donalda Trumpa w Walentynki! Wystrojona jak laleczka Pierwsza Dama wolała młodsze towarzystwo

Melania Trump cała w miodzie! Pierwsza Dama wreszcie pokazała się publicznie!


Melania Trump i Donald Trump całują się w Miami

Melania Trump i Donald Trump całują się w Miami

Melania Trump i Donald Trump w Miami

Melania Trump i Donald Trump w Miami

Melania Trump i Donald Trump w Miami

Melania Trump i Donald Trump w Miami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×