Szukaj

Wyobrażacie sobie księżną Kate w takiej stylizacji? Bardzo skromna Meghan Markle na spotkaniu z Brytyjczykami

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry odwiedzili zamek w Cardiff

Do królewskiego ślubu zostały równo cztery miesiące. Książę Harry i Meghan Markle pobiorą się 19 maja w kaplicy na zamku Windsor, który jest oficjalną siedzibą rodu, a w którym ślub brali również księżna Camilla i książę Karol. Ekscytacja Brytyjczyków sięga zenitu, ale nie są osamotnieni w swoim zniecierpliwieniu, bo na jakiekolwiek informacje dotyczące sukni ślubnej, przyjęcia, ceremonii czy podarków, które otrzyma młoda para, czeka z równym utęsknieniem cała reszta świata.

Meghan i Harry ustanawiają niesamowity precedens w rodzinie królewskiej, która – choć widziała już wiele skandali i mezaliansów – po raz pierwszy zezwoliła na to by będący w kolejce do tronu książę wziął ślub nie tylko z osobą pospolitego pochodzenia, ale przede wszystkim mieszanej rasy. Markle musi więc nie tylko zmagać się z komentarzami dotyczącymi swojego niskiego stanu, ale także walczyć z rasizmem, którego nie brakuje nawet w pałacowych komnatach. Chwilowo jednak przyszła księżna Sussex skupia się na przyswojeniu zamkowych zasad, protokołu, uczy się dygania i historii Wielkiej Brytanii, w której – jak wiadomo – rozkochana jest od lat.

Tym razem Henryk z Walii zabrał swoją piękną wybrankę na wycieczkę krajoznawczą. Udali się do Cardiff by zwiedzić jeden z najstarszych zamków na terenie Wysp. Ten liczący sobie niemal 2 tysiące lat okazały budynek to serce stolicy walijskiej. Bogaty w elementy architektury gotyckiej zamek zostanie wykorzystany jako część festiwalu kultury walijskiej i książę, oprowadzając Meghan po włościach, przy okazji dokonał przeglądu posiadłości. Podczas swojej wizyty para wysłucha występów muzyków i poetów, spotka się z lokalnymi sportowcami i zobaczy jak pracuje organizacja, która promuje kulturę walijską i jej język poza granicami wysp.

To będzie bez wątpienia wizyta pełna wrażeń.

Zobacz: Wstydliwy sekret Meghan Markle wyszedł na jaw! Jej suknia z pierwszego ślubu to idealna KOPIA sukni księżnej Kate! Niezła wpadka!

Zobacz: Księżna Kate i Meghan Markle walczą z królową Elżbietą II! Wywołały aferę na królewskim dworze!

Zobacz: Książę William w sekundę wyjawił publicznie kluczową wiadomość na temat ślubu Harry’ego! Teraz to się zacznie


Książę Harry i Meghan Markle w Cardiff

Książę Harry i Meghan Markle w Cardiff

Książę Harry i Meghan Markle w Cardiff

Książę Harry i Meghan Markle w Cardiff

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w młodzieżowym radiu

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w młodzieżowym radiu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×