Rozenek i Majdan zadali szyku przed studiem „DDTVN”. Wycięta koszula gwiazdy zwraca uwagę, ale jej buty to dopiero zagadka

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan byli gośćmi w programie Dzień Dobry TVN. Małżonkowie opowiedzieli o swojej wyprawie kamperem. Zobaczcie, jak wspaniale wyglądali. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najpiękniejszych par w show-biznesie. Fani od kilku lat bacznie przyglądają się ich związkowi. Zakochani wspólnie wychowują trzech synów. Stasio i Tadeusz to starsi synowie prezenterki z poprzedniego związku. Ich najmłodszy synek Henio przyszedł na świat w zeszłym roku. Małżonkowie długo starali się o kolejne dziecko, a od momentu, kiedy maluch pojawił się na świecie, stał się oczkiem w głowie rodziców i pozostałej części rodziny. Rozkochał w sobie też fanów, którzy nie szczędzą mu komplementów.

Szczęśliwi rodzice opiekę nad dziećmi łączą z pracą zawodową. Małgosia i Radek cały czas pracują w telewizji, a także mają kilka własnych biznesów. Niedawno spełnili też jedno ze swoich wielkich marzeń. Razem z dziećmi i czterema psami wybrali się w kilkutygodniową podróż kamperem.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Dzień Dobry TVN

Małgosia i Radek już od kilku lat marzyli o tym, by razem z całą rodziną jechać w podróż po Europie kamperem. Dopiero tego lata udało im się zrealizować długo odkładane plany. Zakochani tak ułożyli swoje zawodowe grafiki, że mogli kilka tygodni lipca spędzić w Szwecji. Całą podróż relacjonowali ze szczegółami na Instagramie. Filmy, które nagrywała dla fanów Gosia, oglądało się jak dobry serial.

Pod koniec zeszłego miesiąca małżonkowie wrócili z długiej rodzinnej wyprawy. Dzisiejszego ranka pojawili się razem w Dzień Dobry TVN i opowiedzieli o swoich przygodach na szlaku. Dla paparazzi była to prawdziwa gratka. Natychmiast ustawili się oni pod studiem i zrobili im całą serię zdjęć.

Małżonkowie bardzo chętnie pozowali do kolejnych ujęć. Małgosia do śniadaniówki wybrała bardzo elegancką stylizację. Miała na sobie czarne eleganckie spodnie z wysokim stanem, oraz białą koszulę z ciekawymi wycięciami. Warto zwrócić uwagę, że rękawy są zupełnie oddzielone od pozostałej części. Na stopy włożyła wysokie klapki, których niemal nie widać. Ich obcas również jest transparentny. Radek postawił na sportową elegancję. Miał na sobie białe lniane spodnie, niebieską koszulę i pomarańczową marynarkę. Wszystko uzupełnił sportowymi butami. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Buty Małgorzaty Rozenek

Buty Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×