Małgorzata Kożuchowska z mamą szaleją na zakupach! Buty gwiazdy za 4 tysiące złotych to ostatni krzyk mody!

Małgorzata Kożuchowska z mamą na zakupach

Małgorzata Kożuchowska z mamą na zakupach

Małgorzata Kożuchowska w towarzystwie mamy została przyłapana na zakupach w luksusowych sklepach w centrum Warszawy. Aktorka tego dnia miała na sobie buty za ponad 4 tysiące złotych. Sportowe obuwie świetnie współgrało z pozostałymi elementami jej stylizacji.

Małgorzata Kożuchowska 27 kwietnia skończyła 48 lat. Patrząc na najnowsze zdjęcia aktorki ciężko uwierzyć, że w 2021 roku przekroczy granicę pięćdziesiątki. Gwiazda wciąż wygląda bardzo młodo, ma piękną, promienną cerę, a na jej twarzy na próżno szukać jakichkolwiek oznak starzenia. Małgorzata – podobnie jak Jennifer Lopez – z każdym rokiem wygląda coraz lepiej, i chyba też tak się czuje, na co wskazywać mogą jej najnowsze zdjęcia zrobione przez paparazzi.

Tym razem Kożuchowska została przyłapana podczas weekendowych zakupów w towarzystwie mamy. Razem z panią Jadwigą buszowały po najlepszych butikach w centrum Warszawy. Gwiazda zaliczyła wizyty w sklepach, w których ceny za parę butów zaczynają się średnio od 2,5 tysiąca złotych wzwyż, co przy jej zarobkach nie jest zbyt wygórowaną kwotą. Sama zresztą tego dnia biegała po mieście w wygodnych, sportowych butach Louis Vuitton, za które w internetowym sklepie musimy zapłacić 1090 dolarów, czyli ok. 4 150 złotych. Model, który nosi aktorka jest dostępny w kilku różnych wariantach kolorystycznych.

Do modnych butów Kożchowska dobrała płaszcz w piaskowym odcieniu i ciemne spodnie w kant o długości 7/8. Całość dopełniły gwiazdorskie okulary Ray Ban (ok. 500 złotych) i urocza skórzana torebka w kształcie walca. Pani Jadwiga zdecydowała się na bardziej klasyczny zestaw w podobnych kolorach – zamiast odjechanych adidasów wybrała botki na niskim obcasie. Można zatem przypuszczać, że Małgorzata swoje świetne wyczucie stylu wyssała razem z mlekiem matki.

Zobaczcie zdjęcia.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska bez makijażu wygrzewa się w wiosennym słońcu. Wygląda jak mała dziewczynka!

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska chciała wyglądać jak Agata Duda? Podobną stylizację miała Pierwsza Dama

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska tańczy na blokowisku w pięknej stylizacji! Fanki pokochały jej czadowe buty! Ile kosztują?


Małgorzata Kożuchowska z mamą Jadwigą wyszły ze sklepu obładowane torbami pełnymi nowych ubrań

Małgorzata Kożuchowska z mamą Jadwigą wyszły ze sklepu obładowane torbami pełnymi nowych ubrań

Jadwiga Kożuchowska – mama Małgorzaty Kożuchowskiej jest bardzo stylową kobietą

Jadwiga Kożuchowska – mama Małgorzaty Kożuchowskiej jest bardzo stylową kobietą

Małgorzata Kożuchowska podczas weekendowych zakupów

Małgorzata Kożuchowska podczas weekendowych zakupów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×