Kylie Jenner ma gdzieś pandemię. W środku nocy złamała wszystkie przepisy. Zdjęcia z szalonej imprezki trafiły do sieci

Kylie Jenner

Kylie Jenner

Kylie Jenner została sfotografowana, jak wychodzi z lokalu z imprezy w klubie VIP, gdzie balowała do pierwszej w nocy po pozbawieniu jej statusu miliarderki. Nie nosi maski i ignoruje dystans społeczny. Zobaczcie.

Kylie Jenner potrafiła wykorzystać sławę, jaką przyniósł jej udział w reality show Z kamerą u Kardashianów. Stworzyła autorską markę kosmetyków, która w krótkim czasie stała się bardzo popularna, Jej produkty są chętnie wybierane przez klientów na całym świecie, więc w krótkim czasie dorobiła się ogromnego majątku, największego spośród wszystkich członków słynnej rodziny.

Ogłoszono ją najmłodszą miliarderką. Jednak w najnowszym raporcie magazyn Forbes oskarża się ją o manipulacje i fałszowanie danych. Wybuchła wielka afera. Kylie może stanąć przed sądem za oszustwo. Celebrytka, żeby odreagować stres związany ze skandalem, wybrała się na imprezę.

Kylie Jenner wychodzi z imprezy. Zdjęcia paparazzi

Na oficjalnej stronie Daily Mail pojawiły się zdjęcia celebrytki, która w szampańskim nastroju opuszcza imprezę w klubie VIP Bootsy Bellows w Los Angeles, idąc za rękę z przyjacielem Fai Khadrą. Było około 1 w nocy, a ona jest zrelaksowana do tego stopnia, że zapomniała o maseczce ochronnej i zachowaniu dystansu.

W niedzielę makijażowa potentatka została sfotografiwana na koncercie z kumplem swojej siostry Kendall Jenner, Fai Khadrą, gdy dotarli do słynnego Bootsy Bellows, który podobno otwarto właśnie dla nich. Inspirowane wodewilem miejsce – należące do aktora Davida Arquette’a – zostało niedawno zamknięte z powodu COVID-19, ale wygląda na to, że teraz zaczyna ponownie otwierać swoje drzwi dla niektórych sławnych klientów.

Pokazała swoją niesamowitą sylwetkę w całkowicie czarnym stroju i wyglądała na ubraną na całonocne klubowanie. Palestyński model, również cały w czerni zdawał się świetnie bawić w towarzystwie celebrytki.

Szafa Kylie Jenner jest pełna designerskich marek, od Diora po Chanel. Ale w tym razem wystąpiła w odważnym projekcie Balenciagi. Ma na sobie modne „Pantashoes” marki, które, jak sama nazwa wskazuje, łączą błyszczące spodnie i wysokie szpilki.


wnętrze domu Kylie Jenner

wnętrze domu Kylie Jenner

wnętrze domu Kylie Jenner

wnętrze domu Kylie Jenner

Kylie Jenner z przyjaciółką

Kylie Jenner z przyjaciółką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×