Księżna Kate szaleje na korcie w króciutkiej mini. Pokazała zgrabne nogi i zrobiła furorę. Te zdjęcia to prawdziwy rarytas

Kate Middleton na korcie tenisowym

Kate Middleton na korcie tenisowym

Księżna Kate pojawiła się na meczu tenisa. Żona Williama wyeksponowała zgrabne nogi w króciutkiej mini. W takim wydaniu możemy zobaczyć ją niezwykle rzadko. 

Księżna Kate od samego początku gdy dołączyła do rodziny królewskiej, stała się ulubienicą Brytyjczyków. Od dekady jest ona żoną księcia Williama, a para poznała się gdy obydwoje byli na studiach. Podczas pierwszego spotkania Middleton była onieśmielona następcą tronu. Ich przyjaźń szybko przerodziła się w prawdziwe uczucie i chociaż po kilku latach postanowili się rozstać, to gdy dali sobie kolejną szansę William nie miał zamiaru wypuścić już ukochanej z rąk i szybko wręczył jej pierścionek zaręczynowy. Ich ślub był jednym z najważniejszych wydarzeń minionych dziesięcioleci.

Żona Williama jest niezwykle zaangażowana w pacę na rzecz monarchii. Razem z mężem bardzo skrupulatnie wypełniają powierzone im obowiązki i wszystko to, łączą z wychowaniem gromadki dzieci. Ostatnio księżna na kilka tygodni zniknęła z życia publicznego. Plotkowano nawet o czwartej ciąży. Jednak gdy wróciła po urlopie, znowu może się poszczycić nienaganną figurą.

Księżna Kate szaleje w mini na korcie tenisowym

Księżna znana jest nie tylko z tego, że potrafi zjednać sobie sympatię tłumów, ale także z nienagannego stylu. Już dawno została okrzyknięta ikoną mody, a jej stylizacjami inspirują się kobiety z całego świata. Doskonale bowiem łączy ona panujący na dworze dress code z obowiązującymi trendami, a przy okazji idealnie podkreśla smukłą talię i długie nogi.

Żonę Williama podczas wyboru strojów obowiązują pewne ograniczenia. Nie powinna wybierać zbyt krótkich sukienek i pokazywać się bez rajstop. Okazuje się, że od tej reguły są odstępstwa.

Księżna pojawiła się na korcie tenisowym, gdzie złapała za rakietę i zagrała ze zwyciężczynią US Open 2021 – Emmą Raducanu. Oczy wszystkich skierowane były tylko i wyłącznie na zgrabne nogi księżnej, która na meczu tenisowym w National Tennis Centre w Londynie pojawiła się w króciutkiej mini. Do wszystkiego dopasowała oczywiście wygodne sportowe obuwie i bluzę ze stójką, która nie krępowała ruchów. Włosy związała w wysoki kucyk.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Księżna Kate na korcie tenisowym

Księżna Kate na korcie tenisowym

Księżna Kate na korcie tenisowym

Księżna Kate na korcie tenisowym

Księżna Kate na korcie tenisowym

Księżna Kate na korcie tenisowym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×