Księżna Kate uwielbia kolory w swoich stylizacjach. Nigdy nie zobaczycie jej w pomarańczowym. Dlaczego go unika?

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate uwielbia bawić się modą, a przy tym zachowuje wszystkie restrykcyjne wytyczne dotyczące strojów obowiązujących członków rodziny królewskiej. Chociaż uwielbia kolory, to jednego unika jak ognia. Powód jest zaskakujący. 

Kate Middleton dekadę temu dołączyła do rodziny królewskiej. Jej ślub z księciem Williamem był jednym z największych medialnych wydarzeń minionych dziesięcioleci. Podczas spektakularnej uroczystości pojawiło się mnóstwo gości. Miała ona miejsce 29 kwietnia 2011 roku. Był to dla wszystkich Brytyjczyków dzień wolny od pracy. Na ulicach Londynu zgromadziło się ponad milion osób, które obserwowały przejazd młodych małżonków. Tego dnia panna młoda miała na sobie suknię z ręcznie wykonanej koronki uszytą przez Królewską Szkołę Krawiectwa. Unikatowy dobór kwiatów we wzorze symbolizował Zjednoczone Królestwo. Księżna zachwyciła idealną kreacją i figurą.

Żona Williama szybko zyskała sobie sympatię fanów rodziny królewskiej. Stała się też ulubienicą tabloidów. Wszędzie gdzie się pojawia, wzbudza niekłamany zachwyt. Jest komplementowana nie tylko za otwartość i sposób bycia, ale także perfekcyjny styl.

Księżna Kate unika jednego koloru w swoich stylizacjach

Księżna Kate szybko zyskała miano ikony stylu. Synowa księcia Karola bardzo aktywnie uczestniczy w życiu rodziny królewskiej. Z wielkim zaangażowaniem wypełnia swoje obowiązki względem monarchii, które łączy z opieką nad trojgiem dzieci. Za każdym razem, gdy pojawia się publicznie, zbiera mnóstwo komplementów za swoje kreacje, które idealnie dobiera do okoliczności. Jest chwalona nie tylko za nowoczesne podejście do mody i śledzenie trendów, ale przede wszystkim za umiejętność połączenia tego z obowiązującym ją królewskim dress codem.

Kate często wybiera monochromatyczne stylizacje i zdecydowanie nie boi się kolorów. Na przestrzeni lat można ją było zobaczyć we wszystkich barwach tęczy. Szczególnie często można ją spotkać w jej ulubionych odcieniach niebieskiego. Unika jednak koloru pomarańczowego i ma swoje powody. Najpierw mówiono, że jest to spowodowane tym, że źle się w nim fotografuje. Jednak okazuje się, że prawda jest zupełnie inna. Żona Williama uważa po prostu, że nie jest to kolor dla niej.

Psycholog koloru skomentował to dla magazynu Ok i uważa, że nie bez znaczenia jest też to, jakie cechy utożsamia się z pomarańczowym. Być może dlatego królewscy styliści odradzają księżnej stylizacje w tych barwach. Jest to kolor: powierzchowny, niedrogi, zależny, nietowarzyski lub zbyt dumny.

Zauważyliście wcześniej, że księżna Kate unika koloru pomarańczowego?


Księżna Kate podczas finału Wimbledonu

Księżna Kate podczas finału Wimbledonu

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate w niebieskiej stylizacji

Księżna Kate w niebieskiej stylizacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×