Księżna Kate pokazała się publicznie po długiej przerwie. Jest w ciąży? Nowe zdjęcia już nie pozostawiają wątpliwości

Kate jest w ciąży?

Kate jest w ciąży?

Księżna Kate powraca do królewskich obowiązków po kilku miesiącach nieobecności w świetle reflektorów. Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości, czy doniesienia o czwartej ciąży żony Williama są prawdziwe.

Księżna Kate od dziesięciu lat jest żoną księcia Williama. Męża poznała jeszcze na studiach. Na samym początku byli jedynie przyjaciółmi, lecz po czasie ich znajomość przerodziła się głębszą relację. Wchodząc w szeregi Windsorów, miała przed sobą niezwykle trudne zadanie. Jako żona przyszłego króla musiał oczarować Brytyjczyków. Udało jej się to znakomicie, bo zaskarbiła sobie sympatię tłumów. Podziwiają jej skromność, otwartość oraz to, że potrafi zachować się w każdej sytuacji. Dla wielu kobiet stała się też ikoną mody. Udowodniła, że najnowsze trendy potrafi połączyć z obowiązującym na królewskim dworze dress codem.

Jest też jedną z najchętniej podglądanych osób z rodziny królewskiej. Kiedy więc na jakiś czas znika z przestrzeni publicznej, fani zaczynają się niepokoić. Ostatnie zdjęcia księżnej, pochodzą z czasu, gdy dołączyła do księcia Williama i ich syna księcia George’a, którzy kibicowali reprezentacji Anglii na meczu piłki nożnej na Euro 2020. Długa przerwa od wystąpień podsyciła plotki o czwartej ciąży Kate. Najnowsze fotografie rozwiewają wątpliwości.

Księżna Kate pojawiła się publicznie po długiej przerwie. Czy jest w ciąży?

39-letnia żona Williama pojawiła się po przerwie w środę 15 września w Brize Norton w Anglii, żeby wesprzeć tych, którzy wspierali ewakuację cywilów z Afganistanu do Wielkiej Brytanii.

Operacja PITTING, największa od ponad 70 lat akcja pomocy humanitarnej, trwała od 14 do 28 sierpnia, podczas której Królewskie Siły Powietrzne wywiozły z Kabulu ponad 15 000 osób.

Kate z uśmiechem na twarzy, w świetnej formie pojawiła się na lotnisku. Ubrana w biały top, ciemne spodnie o prostym kroju i kremową marynarkę Reissa, prezentowała się nienagannie jak zawsze. W dłoniach miała małą torebkę, kolorystycznie dopasowana do góry outfitu. Idealna figura księżnej ani trochę nie zmieniła się od ostatniego publicznego wydarzenia i nie widać ani śladu ciążowego brzuszka.


Księżna Kate w Brize Norton w Anglii

Mandatory Credit: Photo by Tim Rooke/Shutterstock (12445381m) Catherine Duchess of Cambridge Catherine Duchess of Cambridge visit to RAF Brize Norton, Oxfordshire, UK - 15 Sep 2021 The Duchess of Cambridge visits RAF Brize Norton in Oxfordshire, where she meets a number of those who supported the UK's evacuation of civilians from Afghanistan. Her Royal Highness meets both military personnel and civilians who were directly involved in the effort, from RAF aircrew and medics who supported evacuees at Kabul airport, to the civilians and volunteers who established a Repatriation Centre at RAF Brize Norton providing key supplies and support on their arrival into the UK.

Księżna Kate w Brize Norton w Anglii

Księżna Kate w Brize Norton w Anglii

Księżna Kate w Brize Norton w Anglii

Księżna Kate w Brize Norton w Anglii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×