Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Paparazzi uchwycili ciążowy brzuszek księżnej Kate w najlepszym ujęciu jakie tylko mogli zrobić! Jest już pięknie zaokrąglony!

Księżna Kate z zaokrąglonym brzuchem


Pierwsze zdjęcia księżnej Kate w 2018 roku

Poród księżnej Kate zbliża się szybciej niż postępuje globalne ocieplenie. Już wiadomo, że narodziny trzeciego dziecka w książęcej rodzinie będą wydarzeniem, które trafi na szczyty rankingów podsumowujących 2018 rok. Kate, która początek każdej ciąży przechodziła doświadczając ciężkich nudności porannych, teraz czuje się doskonale w swoim stanie, co zresztą potwierdzają jej najnowsze zdjęcia.

Księżna wraz z mężem i księciem Filipem wybrali się spacerem na mszę do kościoła St. Mary Magdalene Church w Sandringham. Roześmiana Kate wyglądała bardzo stylowo. Miała na sobie płaszczyk marki Molohtetbury, w którym wystąpiła już ponad trzy lata temu, na Boże Narodzenie w 2014 roku, torebkę Chanel i futrzaną czapę Lacorine w rosyjskim stylu, w której z kolei zadawała szyku podczas ostatniej świątecznej wyprawy całej rodziny królewskiej.

Na rodzinnym spotkaniu pojawiła się nawet siostra ciężarnej księżnej – Pippa Matthews, zabrakło za to Harry’ego i Meghan. Czyżby kryzys?

Co spotkało rodzinę królewską w 2017? Przypomnijcie sobie najważniejsze momenty!

 

Na te zdjęcia czekali wszyscy! Pierwsze wspólne wyjście ciężarnej księżnej Kate i Meghan Markle! Świąteczny pojedynek na stylizacje wygrała…

 

Księżna Kate na początku ciąży czuła się fatalnie, a jak jest teraz?

 

 

Czy William i Kate do siebie pasują?Komentarzy: 4


Gość | 8 stycznia 2018, 23:16

Futrzana czapa i pantofle. Czy przegapiłam coś, jeśli chodzi o styl ubierania się?


Gość gosc | 8 stycznia 2018, 21:50

Wszystko pięknie tylko w kozaczkach byłoby jej cieplej i lepiej by się komponowały z ta futrzaną czapą. Ale ogólnie jest ok, tylko nie róbcie sensacji z ciażowego brzucha bo to naturalne że robi się coraz większy. Nic w tym dziwnego


Gość | 8 stycznia 2018, 21:46

Wszystko pi


Alaska | 8 stycznia 2018, 20:49

Książę Filip to rasista i na pewno nie cieszy się z tego, że jego wnuk chce żenić się z mulatką


Dodaj komentarz
×