Za taką Jennifer Aniston tęskniliśmy! Znowu wygląda jak za swoich najlepszych czasów!

Jennifer Aniston na zakupach

Jennifer Aniston na zakupach

Jennifer Aniston w dżinsach i czarnym topie

Jennifer Aniston i Justin Theroux ogłosili separację 15 lutego, tuż po ostatnich spędzonych wspólnie Walentynkach. Nie wiadomo dokładnie co sprawiło, że małżeństwo stawiane na piedestale przez fanów postanowiło pożegnać się i rozpocząć oddzielne życie, ale oficjalne oświadczenie aktorskiego duo nie pozostawiało cienia wątpliwości. Małżeństwo dobiegło końca, a każde z nich ruszyło w swoją stronę.

Jennifer przez kilka pierwszych tygodni od ogłoszenia wydawała się marnieć w oczach. Wyglądała niepokojąco, nie przykładała uwagi do swoich stylizacji i chudła praktycznie z dnia na dzień. Ten newralgiczny okres ma już jednak za sobą i obecnie wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Nie potrzebuje nawet wieczorowej sukni, by robić wrażenie, choć na InStyle Awards 2018 prezentowała się zjawiskowo.

Tym razem paparazzi przyłapali ją w zwykłych jeansach i czarnym topie, prawdopodobnie podczas drogi do pracy lub na zakupy. Jennifer słynie ze swojej miłości do wygodnych i praktycznych ciuchów, a choć w imponujących sukniach wygląda jak bogini, stara się stawiać na to, co najbardziej komfortowe. Jeansy podkreślające jej kobiece biodra, obcisła koszulka eksponująca zgrabne wcięcie w talii i dopełniające stylizację okulary przeciwsłoneczne to najlepszy przykład na to, że casual nie musi być nudny. Wręcz przeciwnie. Klasyka jest często lepsza od wymyślnych stylizacji. 😉

 

Świat zachwyca się Jennifer Aniston! Tak anielsko nie wyglądała od czasów, gdy była z Bradem Pittem!

Justin Therux ujawnił wszystkie powody rozwodu z Jennifer Aniston! Jakie błędy popełnili?

Co się stało z Jennifer Aniston? Na zamkniętej imprezie z okazji Emmy nie wyglądała najlepiej


Jennifer Aniston zachwyca figurą w dżinsach i czarnym topie

Jennifer Aniston zachwyca figurą w dżinsach i czarnym topie

Jennifer Aniston znacznie schudła i wygląda bosko

Jennifer Aniston znacznie schudła i wygląda bosko

Jennifer Aniston podkreśliła smukłą sylwetkę

Jennifer Aniston podkreśliła smukłą sylwetkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×