Gwiazdy sobotniego „Dzień Dobry TVN”: Piotr Kraśko, Agnieszka Litwin, Ewelina Flinta

Gwiazdy sobotniego DDTVN

Gwiazdy sobotniego DDTVN

Piotr Kraśko, Agnieszka Litwin, Ewelina Flinta... Gwiazdy w sobotę odwiedziły studio Dzień Dobry TVN. Zdjęcia paparazzi.

Dzień Dobry TVN od kilkunastu już lat niezmiennie cieszy się sympatią telewidzów. Produkcja jest niezawodna i zawsze przygotowuje dla nich wiele ciekawych tematów. Nie brakuje tu aktualności z kraju i ze świata, ale też wizyt ciekawych gości. Poranek zawsze obfituje w świeżą porcję informacji ze świata gwiazd i show-biznesu.

Najwięcej osób przed telewizorami pojawia się w weekendy w weekendy. To właśnie wtedy też w programie pojawiają się znani i lubiani, którzy zasiadając na kanapach, przekazują swoim fanom różne informacje. Kto w sobotni poranek odwiedził studio śniadaniówki?

Gwiazdy sobotniego Dzień Dobry TVN

W sobotę w studiu Dzień Dobry TVN pojawili się: Piotr Kraśko, Agnieszka Litwin, Ewelina Flinta, Witold Dębicki, Maria Pakulnis, Jan Borysewicz.

Po miesiącach nieobecności w mediach wywiadu udzielił Piotr Kraśko. Wyjaśnił kilka kontrowersji i wyznał, że zmaga się z depresją:

To było dla mnie naprawdę szokujące, byłem na wojnach, huraganach, trzęsieniach ziemi. […] A tu nagle dopada cię taki lęk, który jest jak głaz, który cię gniecie. Nie wiesz, o co chodzi, nie rozumiesz tej sytuacji. Przez 2 miesiące rozmawiałem z 6 osobami. Nie byłem w stanie wyjść z domu. Nie widziałem sensu życia w ogóle. Nie widziałem sensu swojego istnienia- tłumaczył.

Na jego zwierzenia natychmiast zareagowała żona Karolina Ferenstein-Kraśko. Podkreśliła, że zawsze może liczyć na wsparcie najbliższych.

Z kole Ewelina Flinta promowała swoja nową płytę, która nagrała po 17 latach przerwy:

@ewelina_flinta po 17 latach wraca z nową płytą. Zobaczcie jej najnowszy singiel „Frutti di Mare” – można przeczytac na profilu programu.

Zdjęcia w naszej galerii.


Ewelina Flinta w Dzień Dobry TVN

Ewelina Flinta w Dzień Dobry TVN

Ewelina Flinta w Dzień Dobry TVN

Ewelina Flinta w Dzień Dobry TVN

Jan Borysewicz w Dzień Dobry TVN

Jan Borysewicz w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×