Grażyna Torbicka walczy z niesforną pogodą na warszawskich ulicach. Silny wiatr o mało jej nie przewrócił

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka była gościem Dzień Dobry TVN. Dziennikarka musiała jednak powalczyć z bardzo niesforną pogodą. We znaki dał jej się mocny wiatr. Paparazzi wszystko uwiecznili na zdjęciach. 

Grażyna Torbicka to gwiazda, która nie ma sobie równych w Polsce. Zawsze elegancka i z klasą – prawdziwa dama. Do tego jest w bardzo udanym, wieloletnim związku z Adamem Torbickim. Próżno szukać skandali z jej udziałem. Niezmiennie, od lat zachwyca profesjonalizmem i wyglądem.

Jest jedną z tych dziennikarek, które zawsze błyszczą na czerwonym dywanie, ale nie tylko. Każda jej stylizacja jest zawsze dobrze dopasowana do niej, do okazji i do pory roku, tu nie mam mowy i wpadkach. Lata mijają, a ona wciąż prezentuje się nienagannie.

Jej specjalnością jest świat filmu. Wie dosłownie wszystko o największych polskich i zagranicznych produkcjach. Gdy pojawia się na kolejnych festiwalach, czy rozdaniach nagród jest w swoim żywiole. Dzisiaj lubiana prezenterka była jednym z gości w Dzień Dobry TVN.

Grażyna Torbicka walczy z pogodą przed studiem DDTVN

W niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN nie zabrakło znanych gości. Weekendowe wydania śniadaniówki zawsze obfitują w wizyty gwiazd. Tak samo było też w niedzielny poranek. Była to oczywiście prawdziwa gratka dla paparazzi, którzy tylko czekają na to, aby zrobić nowe zdjęcia gwiazdom. Na kilka fotek załapała się oczywiście ikona polskiego dziennikarstwa, czyli Grażyna Torbicka.

Jak zwykle zachwyciła stylem i elegancją. Na wizytę do śniadaniówki wybrała monochromatyczny zestaw. Miała długą dzianinową spódnicę w odcieniu śmietankowej bieli, do tego ciepły golf. Wszystko uzupełniła jasnymi beżowymi kozaczkami na szpilce i krótkim kożuszkiem. Wyglądała oczywiście nienagannie.

Przyszło jej jednak zmierzyć się z szalejącą pogodą. W Warszawie nie zabrakło ani deszczu, ani wiatru. Ten drugi spłatał jej niezłego figla. Gwiazda, opuszczając budynek śniadaniówki, chciała schronić się pod dużym czarnym parasolem. Miała z tym jednak spory problem, ponieważ podwiewały go silne podmuchy wiatru.

W końcu udało się jednak opanować sytuację i mogła z gracją pomaszerować dalej. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×