Gwiazdy niedzielnego odcinka „DDTVN”: Dorota Wellman, Anna Maria Wesołowska, Grażyna Torbicka, Roksana Węgiel…

Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN

Niedziela w Dzień Dobry TVN upłynęła pod znakiem gwiazd. W studiu zagościło sporo osób. Oczywiście przed budynkiem nie zabrakło paparazzi, którzy czekali na kolejne zdjęcia. 

Dzień Dobry TVN to jeden z najchętniej oglądanych programów w ramówce TVN. Od kilkunastu lat niezmiennie pojawia się na antenie i nie może narzekać na brak zainteresowania widzów. W studiu każdego dnia nie brakuje bowiem ciekawych tematów i wielu gości. Zwłaszcza weekendowe wydania programu przyciągają przed telewizory sporą ilość widzów. Tak było w sobotę, gdy przed budynkiem stacji pojawiły się prawdziwe tłumy.

Wczoraj znajdujące się w Warszawie studio odwiedzili między innymi: Magda Milecarz, Kamil Bednarek, Andrzej Nejman z synem, Kasia Wranke, czy Maria Pakulnis. Nie inaczej było też w niedzielę. W odcinku, który poprowadzili Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik również nie zabrakło znanych nazwisk. Dla paparazzi jest to prawdziwa gratka, ponieważ mogą oni liczyć na nowe zdjęcia.

W niedzielę do programu pofatygowało się sporo osób. Odwiedziła go między innymi Roksana Węgiel. Młodziutka wokalistka kilka dni temu świętowała 18. urodziny, które spędziła w towarzystwie swojego nowego chłopaka.

Gwiazdy niedzielnego wydania Dzień Dobry TVN

Roksana Węgiel nie była oczywiście jedyną gwiazdą, która odwiedziła w niedzielę poranny program. Wizytę w śniadaniówce złożyła również znana z paradokumentalnego serialu sędzia Anna Maria Wesołowska. Z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem rozmawiała również uwielbiana prezenterka Grażyna Torbicka. Studyjna kuchnia śniadaniówki, która często jest najciekawszym punktem programu, należała natomiast do Jana Kuronia, który sprawił, że nie tylko prowadzący, ale i widzowie zrobili się głodni. Smakołyków bowiem nie brakowało.

Dzień Dobry TVN odwiedziła też Dorota Wellman, a także Elżbieta Jarosik i Anna Jarosik.

Zdjęcia gwiazd, które odwiedziły program, zobaczycie w naszej galerii.


Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka

gwiazdy po nagraniu ddtvn

Wesolowska Anna Maria 2023-01-15

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×