Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Elegancki świeżo upieczony tata Piotr Kraśko załatwia sprawunki na mieście [PAPARAZZI]

Piotr Kraśko spaceruje po Warszawie


Piotr Kraśko na zakupach

Styczeń 2016 w życiu tak prywatnym, jak i zawodowym Piotra Kraśki stoi pod znakiem dużych zmian. Po wielu latach pracy w redakcji w TVP, został z niej zwolniony. Ale jak donosi prasa, już ma coś nowego na oku. Według magazynu „Party” Piotr szykuje zespół, by wystartować z telewizją internetową (więcej: Piotr Kraśko ma nową pracę).

Jakby zamieszania w pracy było mało, dziennikarzowi powiększyła się rodzina. 14 stycznia jego żona Karolina Ferenstein-Kraśko urodziła córkę, której wraz z mężem zdecydowała się dać na imię Laura (jak donosił „Super Expfress”). Obie panie, mama i dziewczynka, są już w domu, a ze szpitala odebrał jej oczywiście tata (zobacz: Piotr Kraśko odebrał żonę i córkę ze szpitala [PAPARAZZI]).

Po tylu nowych sytuacjach wydawać by się mogło, że dziennikarz powinien odetchnąć, ale najwyraźniej nie zwalnia tempa. Ostatnio widziano go, jak sprawnie przemierzał zaśnieżone ulice Warszawy, dzierżąc w dłoni pakunek. Był przy tym wygodnie i elegancko ubrany – jego strój stanowiły dopasowany szary płaszcz i granatowe spodnie, a do tego szary szalik i klasyczne pantofle.

Więcej zdjęć Piotra Kraśki w naszej galerii.

Piotr Kraśko

Piotr Kraśko

Jaki styl ubierania u facetów podoba ci się najbardziej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×