Edyta Górniak z nowym partnerem na urodzinach Allana w KFC! To musi być miłość!

Edyta Górniak urodziny syna

Edyta Górniak urodziny syna

Edyta Górniak świętowała urodziny syna

Edyta Górniak w towarzystwie nowego partnera świętowała urodziny Allana Krupy, które zostały wyprawione w KFC. Dla nastolatka przygotowano niespodzianki, m.in. tort z hamburgerów. Zobacz zdjęcia.

Allan Krupa wczoraj skończył 15 lat. Z tej okazji Edyta Górniak wyprawiła huczną imprezę urodzinową w Sopocie, na której nie pojawiła się sama. Oprócz bliskich przyjaciół i współpracowników, artystce towarzyszył tajemniczy mężczyzna, który od jakiegoś czasu określany jest w mediach mianem jej nowego partnera.

O bliskiej relacji Edyty i tajemniczego Tomasza napisało Życie na gorąco. Z publikacji tygodnika dowiedzieliśmy się, że nowy obiekt westchnień diwy jest sportowcem, który na co dzień mieszka nad morzem:

Edyta ma wielu adoratorów, ale tylko jeden z nich budzi w niej ciepłe uczucia. To Tomasz, sportowiec, mieszkający na stałe w Gdańsku. Podobnie jak ona jest człowiekiem wolnym, zakończył swój poprzedni związek. Dużo podróżuje, żyje bardzo aktywnie, choć sportową karierę ma już za sobą.

Na imprezie urodzinowej Tomasz nie odstępował Edyty na krok. Para w swoim towarzystwie bawiła się wyśmienicie. Na zdjęciach, które zrobili paparazzi, można zauważyć mnóstwo czułości i delikatności z jaką silny sportowiec obchodzi się z wrażliwą diwą. Mężczyzna nie tylko co chwilę gładził ją po włosach, ale także trzymał za rękę, którą w pewnym momencie pocałował.

Urodziny Allana Krupy w KFC

Górniak przyjęcie dla Allanka wyprawiła w restauracji typu fast-food. Urodziny w KFC upłynęły całej ekipie pod znakiem szalonej zabawy pełnej kalorycznych przekąsek. Specjalnie dla nastolatka przygotowano tort z dwóch jego ulubionych hamburgerów oraz ogromne pudło skrzydełek, w które wbito kolorowe świeczki w kształcie cyfr 1 i 5.

Po przyjęciu cała ekipa w świetnym nastroju udała się w kierunku hotelu, w którym Górniak zatrzymała się na kilka dni. Tomasz przez całą drogę trzymał gwiazdę za rękę.

Wydaje się więc, że wokalistka na dobre zapomniała o swoim poprzednim partnerze Mateuszu Zalewskim. Przypomnijmy, że para rozstała się tuż po tym jak Edyta zdecydowała się na udział w programie Agent gwiazdy. Mimo że piosenkarka nie doszła do finału, partnera już nie odzyskała.

Kim jest Tomasz Mazurkiewicz?

Okazuje się, że nowy partner Edyty Górniak to znany sportowiec – Tomasz Mazurkiewicz. Jako 18 latek Tomek grał w Legii Warszawa w reprezentacji młodzieżowej. Potem wyjechał do Danii na 6 lat na kontrakt do super ligi duńskiej – kupili go. Najdroższy transfer klubu duńskiego. Agf Arhus – duński club, w barwach którego wówczas grał.

Pierwszy występ w reprezentacji narodowej w 2003 u trenera Pawła Janasza: zagrał w reprezentacji w meczu Polska – Macedonia. W 2007 r. podpisał kontrakt z Arką Gdynią, która grała w Extra Klasie. Potem GKS Katowice.

Luksus na kółkach! Właśnie wydało się, w co wyposażony jest jej bus koncertowy Edyty Górniak. Szok!

5 odcinek “Agenta” obfitował w zaskakujące zdarzenia! Widzowie nie spodziewali się pożegnania z tą uczestniczką!

W 4. odcinku “Agent – Gwiazdy 4” emocje sięgały zenitu! Widzowie nie wierzyli, gdy odpadła…


Tort urodzinowy Allana Krupy

Tort urodzinowy Allana Krupy

5
Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz trzymali się za ręce

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz trzymali się za ręce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×