Littlemoonster w mikroszortach i z torebką za 7 tysięcy odbiera przesyłkę z paczkomatu z Damianem Kordasem. Jednak są razem?! Teraz już chyba nikt nie ma wątpliwości

Damian Kordas i Angelika Mucha paczkomat

Damian Kordas i Angelika Mucha paczkomat

Angelika Mucha Littlemoonster  i Damian Kordas przyłapani przez paparazzi razem przy paczkomacie. Nie szczędzili sobie czułości! Wygląda na to, że najbardziej wpływowa influencerka na instagramie i zwycięzca „Masterchefa”, a ostatnio „Agenta” są parą.  Na zdjęciach z ukrycia widać jak po odebraniu przesyłki z paczkomatu InPostu czule się obejmują i wsiadają do czerwonego mercedesa Damiana. A Littlemoonster wygląda świetnie w stylizacji za ponad 10 tysięcy! Dużo zdjęć!

Littlemoonster96, a właściwie Angelika Mucha, szerszemu gronu dała się poznać jako fanka Justina Biebera i jedna z najskuteczniejszych influencerek w Polsce. 21-latka na swoim Instagramie zbudowała prawdziwe imperium. Równie dobrze w wirtualnym świecie radzi sobie Damian Kordas, który bilet do sławy zdobył wygrywając MasterChefa. Kreator smaków zapisał się na kartach show-biznesu nie tylko jako przystojny i błyskotliwy uczestnik hitowej produkcji TVN-u, ale przede wszystkim jako najmłodszy zwycięzca kulinarnego show wśród wszystkich edycji emitowanych na całym świecie.

Angelika i Damian mają mnóstwo wspólnych tematów do rozmów. Świat blogosfery i udział w programie Agent Gwiazdy 4, w którym od początku zawarli sojusz i współpracowali ze sobą niemalże do finału nie tylko pozwoliły Kordasowi wygrać program ale i zbliżyły ich tak bardzo, że zaczęto spekulować o łączącym ich uczuciu. Doniesienia na temat romansu pary coraz częściej pojawiały się w mediach, a plotek nie uciszył jeden z komentarzy na jaki zdobył się 26-letni vloger:

My z Angeliką dosyć często gotujemy. Bardzo długo się już przyjaźnimy, teraz wzięliśmy udział razem w programie Agent, więc takie sytuacje też na pewno zbliżają. Przez żołądek do serca, już razem gotowaliśmy. Angelika jest piękną dziewczyną, więc bardzo mi się podoba. Gdybym miał wymyślać dla niej prezent walentynkowy, to na pewno byłoby to coś fajnego – wyznał Damian Kordas w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Choć para do tej pory konsekwentnie zaprzeczała, że łączy ich coś więcej, to ostatnie zdjęcia paparazzi sugerują co innego.

Angelika Mucha i Damian Kordas – czułości przy paczkomacie InPost

Mucha i Kordas zostali przyłapani przy paczkomacie InPost, z którego Angelika odbierała przesyłkę. Influencerka w stylizacji za ponad 10 tysięcy złotych – czarnych mikroszortach i czarnym topie, który uzupełniła najmodniejszymi sportowymi butami od Balenciagi za ok. 3 tysiące i kultowym trójkątnym modelem torebki Balenciagi w kolorze neonowego różu za ponad 7 tysięcy. Warto dodać że ten model torebki od tygodni jest wyprzedany!

Bez obecności osób trzecich mogli pozwolić sobie na nieco więcej śmiałych gestów wobec siebie. Angelika po kilku sekundach przy paczkomacie, trzymała w dłoni dużą szarą kopertę. Para przekonana, że nikt ich nie widzi, wyraźnie zadowolona, zaraz po odebraniu przesyłki czule się objęła i ruszyła w stronę czerwonego sportowego mercedesa. Wyglada na to, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Nic dziwnego, oboje są młodymi bardzo wpływowymi ludźmi w internecie, świetnie więc się rozumieją. I swoją drogą piękna z nich para, prawda?

Zobaczcie zdjęcia paparazzi Angeliki Muchy i Damiana Kordasa!

Zobacz: Odmieniony Ed Sheeran powraca w nowej fryzurze! Paparazzi przyłapali go w ogródku po wielkiej metamorfozie!

Zobacz: Stylowa Jennifer Aniston odmłodziła się udaną stylizacją o 10 lat! Tak szałowo dawno nie wyglądała! Czy to dla Brata Pitta?

Zobacz: Brad Pitt znacznie przytył! Zaokrąglony brzuszek u aktora widać gołym okiem na najnowszych zdjęciach paparazzi!


Angelika Mucha i Damian Kordas wysiadają z Mercedesa

Angelika Mucha i Damian Kordas wysiadają z Mercedesa

Angelika Mucha i Damian Kordas są parą?

Angelika Mucha i Damian Kordas są parą?

Damian Kordas i Angelika Mucha przyłapani na czułościach przy paczkomacie InPost

Damian Kordas i Angelika Mucha przyłapani na czułościach przy paczkomacie InPost

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×