Para wyjechała w podróż poślubną na Seszele, gdzie spędziła kilka relaksujących dni, ale po powrocie do Warszawy natychmiast zabrała się do pracy. Oboje prowadzą zajęcia w szkole tańca Agnieszki, więc mieli sporo do nadrobienia. Nie mówiąc już o pokazach mody, czerwonych dywanach i ściankach, które jesienią wyrastają jak grzyby po deszczu. Ostatnio parę przyłapano pod Pytaniem na Śniadanie, które odwiedzili wspólnie.
Trzeba przyznać, że tworzą naprawdę przyjemny obrazek. On wysoki, świetnie zbudowany, porusza się pewnie i z gracją. Ona wygląda przy nim jak Calineczka, nawet w wysokich botkach. Do swoich modnych butów Agnieszka dobrała tego dnia wygodne jeansy i stylowy karmelowy płaszczyk, który bez wątpienia będzie hitem tego sezonu. Do spodni i płaszcza z dużymi, ciemnymi guzikami, Kaczorowska dobrała białą bluzkę z delikatnego materiału i nieco toporną, acz na pewno pojemną torbę.
Jak wam się podobają? Zasługują już na miano power couple?