Szukaj

Modowe szaleństwo Agaty Dudy w Watykanie! Jej czarna ozdoba to marzenie wszystkich fashionistek

Agata Duda z mężem w Watykanie

Agata Duda i Andrzej Duda odwiedzili grób Jana Pawła II

Prezydent Andrzej Duda i jego małżonka Agata Duda przebywają obecnie w Watykanie. Para prezydencka w poniedziałek spotkała się z papieżem Franciszkiem, by dzień później uczestniczyć we mszy świętej odprawionej przy grobie Jana Pawła II. Data nabożeństwa nie była przypadkowa.

Okazuje się, że dokładnie 16 października minęło 40 lat od momentu, w którym Karol Wojtyła został papieżem. Nic więc dziwnego, że na liturgii w Watykanie pojawiło się wiele znamienitych osób, a oprócz pary prezydenckiej udział w niej wzięli m.in. polscy duchowni. Podczas homilii abp. Jan Pawłowski zwrócił się do prezydenta:

Dobrze, że pan tu jest, w pańskiej osobie Polska przychodzi do świętego Jana Pawła II.

Biskup zaznaczył także, że należy pamiętać, że nasz kraj zajmuje ważne miejsce na arenie międzynarodowej, co jest zasługą m.in. papieża Polaka. Apelował także do władz o to, by ta szansa nie została zmarnowana.

Para prezydencka pamięć Jana Pawła II uhonorowała pięknym wieńcem, który złożyła tuż przy jego grobie.

Agata Duda w białej sukience

Nie da się ukryć, że niemal podczas każdego publicznego wystąpienia Pierwsza Dama prezentuje się z klasą i odpowiednim wyczuciem stylu. Tak było i tym razem.

Na tak doniosłą uroczystość Agata Duda ubrała się w jasną sukienkę, na którą założyła marynarkę pod kolor. Całość stylizacji dopełniał szalenie modny skórzany pasek przypominający dokończenie marynarki oraz ciemne szpilki. Agata postawiła też na klasyczne uczesanie, dzięki czemu Pierwsza Dama na swoim koncie może zapisać kolejną udaną stylizację.

Niemniej stylowo prezentował się jej mąż. Andrzej Duda w Watykanie pokazał się w granatowym garniturze, pod który założył białą koszulę i krawat w kropki.

Zdjęcia w galerii.

Agata Duda jak czarna Madonna i Andrzej Duda na spotkaniu z papieżem Franciszkiem. Pierwsza Dama zadała szyku w Watykanie

Agata Duda wraca do pracy! Już nie tylko będzie ładnie wyglądać!

Agata Duda to już ikona stylu! Jej najnowsza kreacja tylko to potwierdza!


Czy Agata Duda jest dobrą pierwszą damą?

×