Córeczka Zosi Zborowskiej zachwyca nową fryzurą. Ślicznie wystylizowana Nadziejka pozuje jak prawdziwa gwiazda

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska

Zosia Zborowska pokazała nowe, rozczulające zdjęcie córeczki. Nadzieja ma piękną fryzurę i jest ubrana w uroczą spódniczkę.

Zofia Zborowska dała się poznać widzom dzięki serialowi Barwy Szczęścia. Zrezygnowała jednak z pracy w telenoweli, nie ukrywając, że w grę wchodzi polityka, jednak nadal cieszy się sympatią fanów.

Kilka lat temu związała się ze znanym siatkarzem, Andrzejem Wroną. Szybko sformalizowali swój związek i stali się obiektem zainteresowania kolorowej prasy.

Zosia jest też prężnie działająca influencerką. Prowadzi chętnie odwiedzany profil na Instagramie, na którym codziennie zasypuje swoich odbiorców nowymi nagraniami i zdjęciami. Tym razem podziwiamy nowe zdjęcie córeczki znanej pary.

Zofia Zborowska pokazała nowe zdjęcie córeczki. Nadzieja ma słodką fryzurę

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska doczekali się wymarzonej córeczki. O jej narodzinach poinformowali w mediach społecznościowych, gdzie od czasu do czasu pokazują kadry z malutką Nadzieją, nie pokazując jej twarzy. Były reprezentant Polski w siatkówce w jednym z wywiadów zdradził, jak zmieniło się jego życie po tym, kiedy pojawiło się w nim dziecko.

Mogę potwierdzić, coś przeskakuje w głowie i to jest niesamowite. Na pewno zmianą było uświadomienie sobie, w momencie narodzin Nadziei, że ja już do końca życia będę się o kogoś martwił. No i tak faktycznie jest. Non-stop mam z tyłu głowy: czy ona jest bezpieczna, czy jest najedzona, czy nic ją nie boli, czy jest zdrowa itd. – wyznał w rozmowie z Ładne Bebe.

Fanów frapował także wybór bardzo oryginalnego imienia dla dziewczynki. Zosia wyjaśniła wszystko, jeszcze będąc w ciąży:

Nadzieja. Tak miała na imię moja babcia… Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką. Zawsze chciałam tak nazwać córkę. Hanna Zborowska-Neves za każdym razem jak rodziła swoje córeczki, to przypominała mi, że ona nie nazwała swoich córek Nadzia, bo ja sobie to zaklepałam jako małolata. Wiec jeśli będę miała kiedyś córkę to MUSZĘ JĄ TAK NAZWAĆ, bo inaczej się na mnie wkurzy. Szczerze? Byłam pewna, że będziemy mieli chłopca, ale w sumie ja też miałam być Tadkiem, po dziadku Tadku – mężu babci Nadzi. W każdym razie na szczęście Andrzej Wrona przystał na tę propozycję imienia. Także Nadziejko – czekamy na ciebie bardzo.

Od czasu do czasu na Instagramie pojawiają się nowe kadry z dziewczynką. Nadziejka rośnie na oczach fanów swoich rodziców. Na najnowszym zdjęciu stoi ślicznie wystylizowana i widać na nim, jakie piękne ma włoski. Fryzura dziewczynki jest rozczulająca, a ona wyrasta na prawdziwą gwiazdę Instagrama mamy.


Zosia Zborowska pokazała córeczkę

Zosia Zborowska pokazała córeczkę

Zosia Zborowska z Nadziejką

Zosia Zborowska z Nadziejką

Zosia Zborowska na Majorce

Zosia Zborowska na Majorce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×