Z ostatniej chwili! Nie żyje Prince! Legendarny muzyk zmarł w wieku 57 lat

Prince - przyczyny śmierci

Prince - przyczyny śmierci

Nie żyje Prince

Prince nie żyje! Zagraniczne media podały wstrząsającą wiadomość. Legendarny muzyk zmarł w wieku 57 lat. Jaka mogła być przyczyna śmierci Prince’a? Kilka dni temu pojawiły się pogłoski o tym, jakoby gwiazdor miał kłopoty zdrowotne związane z infekcją dróg oddechowych.

Ciało Prince’a znaleziono w posiadłości w Minnesocie. Na co zmarł? Na razie specjaliści badają zwłoki. Fani i przyjaciele oczekują na oficjalne potwierdzenie o śmierci wokalisty. Jeśli zostaną potwierdzone, kolejnym krokiem będzie informacja o pogrzebie Prince’a. TMZ już teraz spekuluje, że ceremonia pożegnalna przyciągnie tłumy, tak jak po śmierci Whitney Houston czy Michela Jacksona.

Prince Rogers Nelson, autora blisko 50 albumów zdobył serca milionów osób na całym świecie dzięki takim przebojom jak Purple Rain, When Doves Cry czy też Let’s go crazy. Dwukrotnie gościł w Polsce –  w Gdyni i Warszawie.

Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje. Śmierć Prince’a to ogromna strata dla całego świata. Posłuchajcie jednego z największych i najpiękniejszych utworów legendy muzyki.

Zobacz: Polityk PiS’u popełnił samobójstwo! „Nie mogłem liczyć na wsparcie partii”


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×