Z OSTATNIEJ CHWILI! Nie żyje gwiazda "Harry'ego Pottera"!

Właśnie dotarły do nas smutne wiadomości z Londynu. Nie żyje Alan Rickman - aktor filmowy i teatralny. Gwiazdor miał 69 lat, zmarł w Londynie.

Alan Rickman nie żyjeAlan Rickman nie żyje

Dokładne przyczyny śmierci nie są znane. Od dawna jednak media twierdziły, że aktor zmaga się z chorobą nowotworową, ale nikt nie potwierdził tej informacji. O jego śmierci poinformowała rodzina prosząć o uszanowanie prywatności.

Alan zagrał w kilkunastu produkcjach m.in: Robin Hood, To właśnie miłość, Gambit, czyli jak ograć króla i The Search for John Gissing. Jednak najbardziej zapamiętamy go z filmów o przygodach Harry'ego Pottera. Wcielił się tam w rolę profesora Snape'a.

Rickman w 1977 dołączył do prestiżowego Royal Shakespeare Company - jednego z największych brytyjskich zespołów teatralnych. Aktor był bardzo aktywny politycznie  i popierał brytyjską Partię Pracy.

To kolejna - po Davidzie Bowiem - informacja o śmierci wybitnego artysty.

Obrazek
Alan Rickman nie żyje
Obrazek
Alan Rickman nie żyje
Wybrane dla Ciebie
NIE WYCHODŹ JESZCZE! MAMY COŚ SPECJALNIE DLA CIEBIE