Szukaj

Kasia Cichopek już świętuje sylwestra! Tak bawi się z Bachledą-Curuś i milionerami!

Katarzyna Cichopek - z kim spotkała się w Zakopanem?

Katarzyna Cichopek - z kim spotkała się w Zakopanem?

Katarzyna Cichopek tegorocznego sylwestra świętuje w Zakopanem. Aktorka w górach nie spędza czasu tylko z rodziną, ale spotyka się z koleżankami, wśród których nie brakuje gwiazd. O kim mowa?

Katarzyna Cichopek od lat jest jedną z popularniejszych polskich aktorek. Na brak zawodowych propozycji narzekać nie może – te pojawiały się także na noc sylwestrową. Chociaż przez lata chętnie je przyjmowała, od niedawna odmawia, ponieważ ostatni wieczór w roku woli spędzić z najbliższymi. Mają już swoje tradycje:

Sylwestra zawsze spędzamy rodzinnie. Standardowo w gronie przyjaciół w Zakopanem, więc w tym roku też się tam wybieramy. Taka tradycja – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Do pracy mogłaby pójść jedynie w jednym przypadku:

Jak się trafi jakaś wyjątkowa oferta, z której będzie mi ciężko zrezygnować i będę mogła zabrać swoich najbliższych, to dlaczego nie.

Katarzyna Cichopek w Zakopanem. Jak spędza sylwestra 2019?

Cichopek w polskie góry przyjeżdża znacznie wcześniej niż w ostatnią noc w roku. Kiedy jest w Zakopanem, spędza czas nie tylko z najbliższymi, ale także ze znajomymi, pośród których nie brakuje znanych nazwisk. Wśród nich jest jest Bernadetta Bachleda-Curuś, która pochodzi z jednej z najbogatszych rodzin w polskich górach. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z Kasią.

Oprócz pań, do fotografii pozowały także m.in. Monika Bachleda-Curuś i Zosia Ślotała. O tym, że łączy ich bliska znajomość, świadczyć może podpis pod zdjęciem:

Mój ulubiony czas w roku z moimi ulubionymi dziewczynami.

Na wpis błyskawicznie zareagowali internauci, którzy byli zachwyceni tym zdjęciem i nie ukrywali tego w komentarzach. Pod zdjęciem pisali, że:

  • Pięknie panie. Chciałabym być tam z wami.
  • Pięknie.
  • Śnieżny gang.

Trzeba przyznać, że taka znajomość to skarb.

Zobacz: Kasia Cichopek jest w ciąży? Fani dopatrzyli się u niej tego samego, co u Małgorzaty Rozenek


Kasia Cichopek i Zosia Ślotała w Zakopanem

Kasia Cichopek i Zosia Ślotała w Zakopanem

Katarzyna Cichopek w luźnej stylizacji

Katarzyna Cichopek w luźnej stylizacji

Kasia Cichopek pozuje obok choinki, świąteczna impreza

Kasia Cichopek pozuje obok choinki, świąteczna impreza

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×