Łzy jak grochy w „You Can Dance”. Brat Rozenek nie powstrzymał emocji. To, co zobaczył, było ponad jego siły

Misha Kostrzewski rozpłakał się na wizji

Misha Kostrzewski rozpłakał się na wizji

Misha Kostrzewski podczas drugiego odcinka najnowszej edycji You Can Dance nie potrafił powstrzymać emocji i na wizji uronił kilka łez. Wszystko przez wystąpienie 10-letniej uczestniczki. Co się stało?

Program You Can Dance zadebiutował w Polsce w 2007 roku na antenie TVN. Doczekał się 10. edycji, podczas których wyłoniono wielu obiecujących tancerzy. Po raz ostatni ich zmagania mogliśmy zobaczyć w 2016 roku. Wówczas bezkonkurencyjny okazał się Stefano Silvino.

Format po kilku latach przerwy doczekał się swojej kontynuacji, z tym że produkcja wprowadziła kilka znaczących zmian. Pierwsza z nich dotyczy nazwy — You Can Dance. Nowa generacja. Kolejna obejmuje skład jurorski. Tym razem występy tancerzy oceniają Agustin EgurrolaMisha Kostrzewski i Klaudia Antos. Show w obecnej edycji zostało skierowane do młodszych uczestników — w castingach udział mogły wziąć jedynie dzieci w wieku od 8 do 13 lat.

You Can Dance: Misha Kostrzewski rozpłakał się na wizji

Format od początku obfituje w emocje zarówno w trakcie nagrań, jak i w przerwie między nimi. Fakt dotarł do informacji, że między jurorami doszło już do pierwszych spięć. Jak podaje tabloid między Agustinem a Mishą zrodził się poważny spór.

Od początku nagrań czuć wielką rywalizację między Mishą a Augustinem. Obydwaj uważają się za taneczne autorytety i nie szczędzą sobie ostrych słów. Często dochodzi między nimi do spięć, wręcz kłótni.

Kostrzewski okazał się niezwykle emocjonalnym mężczyzną, o czym przekonali się widzowie w trakcie emisji 4. odcinka You Can Dance. Tancerz z uwagą przyglądał się popisowi 10-letniej Natalii Surowieckiej mieszkającej w Szczecinie. Dziewczynka zaprezentowała przed jurorami autorską choreografię pt. Samotność. Po tym, jak zakończyła pokaz, zdradziła, że dedykuje ją swojemu ojcu.

Tą choreografię kieruję do taty, który jest kapitanem statku i często go w domu nie ma, i jest mi czasami smutno – powiedziała Natalia.

Gdy Misha usłyszał to zdanie, w jego oczach pojawiły się łzy, których nie potrafił powstrzymać. Wypowiedź uczestniczki skwitował łamiącym się głosem:

To on może być z ciebie dumny.

W przygotowanym materiale wideo tancerz zdradził, że w Polsce doskwiera mu samotność, ponieważ nie może regularnie spotykać się z dziećmi.

Ja sam się czuję bardzo samotny, jak jestem tutaj w Polsce, dlatego że zostawiłem całą rodzinę i troje dzieci, i sam byłem zdziwiony, że to strasznie tak przeżywam. Bardzo mi ich brakuje. I są to dziewczyny, które są mniej więcej w podobnym wieku, jak moja najmłodsza córka.

W dalszej części wypowiedzi wyjawił, że w przeszłości zdarzało mu się wyjeżdżać nawet na kilka miesięcy, przez co rzadko widywał się z córkami. Choć odnosił sukcesy zawodowe, żałuje straconego czasu.

Często, ja wcześniej, jak tańczyłem, wyjeżdzałem na długie tournee, na całym świecie. Czasami zostawiałem dzieci na 2-3 miesiące i teraz zdaje sobie sprawę, że straciłem ten czas.

Poniżej możecie obejrzeć cały materiał wideo z wypowiedzią jurora.

Wierzymy, że Misha będzie miał jeszcze wiele okazji do tego, by spędzić ze swoimi córkami możliwie jak najwięcej czasu.


Misha Kostrzewski z córkami: Elisabeth i Nina

Misha Kostrzewski z córkami: Elisabeth i Nina

Misha Kostrzewski z dziećmi: Elisabeth, Nina, Yann

Misha Kostrzewski z dziećmi: Elisabeth, Nina, Yann

Misha Kostrzewski z dziećmi: Elisabeth, Nina, Yann

Misha Kostrzewski z dziećmi: Elisabeth, Nina, Yann

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×