Żałoba w polskim hip-hopie! Nie żyje 28-letni raper

Ymcyk nie żyje. Śmierć Piotra Gawenda

Ymcyk nie żyje. Śmierć Piotra Gawenda

Nie żyje Piotr Gawenda. Na co zmarł Ymcyk?

Śmierć w świecie hip-hopu. Nie żyje Piotr Ymcyk Gawenda, który pomimo młodego wieku doczekał się wielu prestiżowych wyróżnień. Zainteresowanie branży muzycznej zaowocowało wydaniem płyty Ymc vs Cyk, która ukazała się trzy lata temu. Największą popularnością cieszył się na Śląsku.

O śmierci 28-letniego Piotra Gawendy poinformował na swoim Facebooku Puoć z Rap Sesji. Przyczyny śmierci na razie nie są znane.

Siedzę nad tym postem już dobre kilka minut i naprawdę nie wiem, jak zacząć, co napisać… Będzie patetycznie, bo bardzo go lubiłem. Odszedł Ymcyk. Obaj bardzo się lubiliśmy. Mieliśmy podobne spojrzenie na freestyle, ludzi, nawet dziewczyny w klubie. Zawsze znajdywaliśmy się w tłumie, wymienialiśmy spostrzeżeniami, często staliśmy razem i oglądaliśmy walki, oczywiście na gorąco je komentując. (…) Spoko chłopak. Miał serce na dłoni. I zajebiście go lubiłem. Straszne uczucie, pomyśleć sobie, że już nigdy w klubie nie będzie wiatała mnie jego szczerze rozchachana japa i ciekawe obserwacje, jakie od razu zazwyczaj mi rzucał do przemyślenia na wstępie. Już nigdy mu nie powiem, że dla mnie znowu był dużo lepszy od kolejnego gościa, który tylko odgrzewał kotlety, albo że punch, który rzucił, a którego nikt nie skumał – był przekozacki, ale za trudny na bitwę…

Składamy najszczersze kondolencje.

Zobacz: To jakiś horror! Nie żyje brat Celine Dion

Ymcyk nie żyje. Śmierć Piotra Gawendy

Ymcyk nie żyje. Śmierć Piotra Gawendy


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×