Najpierw wygibasy przy choince, a potem prawdziwa bomba. Wiktoria Gąsiewska pokazała swoje naturalne bombki w pełnej krasie

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska kusi w te święta. Najpierw prężyła się przy choince. Potem zaprezentowała spektakularny dekolt.

Wiktoria Gąsiewska to gwiazda młodego pokolenia. Znamy ją najbardziej dzięki Rodzinie zastępczej plus Rodzince.pl. Pojawiła się także u boku Julii Wieniawy w pierwszej części slashera W lesie dziś nie zaśnie nikt. Uczestniczyła w programach Taniec z gwiazdami Dance Dance Dance. W ostatnim czasie głośno było o niej m.in. za sprawą zerwania z Adamem Zdrójkowskim. Para ogłosiła rozstanie tuż po tym, gdy w sieci pojawiły się zdjęcia, na których Wiktoria trzymała się za ręce z tancerzem Jakubem Lipowskim.

Adam bardzo mocno przeżył rozstanie. Mówiła o tym m.in. Agnieszka Hekiert Barbara Kurdej-Szatan. Ta druga powiedziała w jednym z wywiadów:

Każdy z nas miał takie momenty w życiu. Każdy przeżywa rozpady związku albo jakieś gorsze chwile. Są wzloty i upadki. To, że jest teraz u nich taka sytuacja, nie znaczy, że tak będzie zawsze. Może się jeszcze zejdą. Wiadomo, że Adaś to przeżywa i nie jest mu łatwo, ale to jest profesjonalista i on, jak przychodzi, to robi co do niego należy, robi to jak najlepiej, mobilizuje się. Wszyscy go mocno wspieramy. Dajemy sobie tylko dobrą energię. Przed nami finał, więc Adaś da sobie świetnie radę, pokaże na co go stać i naprawdę jest fenomenalny w swoim ostatnim wykonie!

Sama Wiktoria już dawno zapomniała o Adamie. W Boże Narodzenie bawi się w najlepsze. Swoje święta z rodziną na bieżąco relacjonuje w mediach społecznościowych.

Pikantne ujęcia Wiktorii Gąsiewskiej. Nie pokazała za dużo?

Wiktoria Gąsiewska dodaje fotki i filmiki ze świąt na InstaStory. Widać ją w towarzystwie wielu członków rodziny, w tym m.in. jej brata Mateusza Gąsiewskiego. Wiktoria udostępniła na InstaStory wideo brata, który nakręcił ją w chwili, gdy tańczyła przy choince. W pląsach towarzyszył jej piesek. Kilka godzin później aktorka sama dodała o wiele bardziej śmiałe ujęcia.

Wiktoria nagrała serię filmików, na których mówiła do swoich fanów i prężyła się w rytm muzyki. Na sobie miała rozpiętą bluzę. Spod niej wystawała jej czarna koszulka z dużym dekoltem. Czy nie pokazała zbyt dużo? Serię screenów z jej filmików zobaczycie w przygotowanej przez nas galerii zdjęciowej.

Lubicie Wiktorię Gąsiewską. Oglądaliście filmy i seriale z jej udziałem?

Adam Zdrójkowski idzie śladami Wiktorii?

Co ciekawe, wkrótce potem pikantne fotki dodał na Instastory Adam Zdrójkowski. Przystojniak zamieścił tam sklejkę zdjęć bez koszulki. Możecie ją zobaczyć w galerii.


Wiktoria Gąsiewska eksponuje dekolt

Wiktoria Gąsiewska eksponuje dekolt

Wiktoria Gąsiewska eksponuje dekolt

Wiktoria Gąsiewska eksponuje dekolt

Adam Zdrójkowski pręży tors

Adam Zdrójkowski pręży tors

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×