Wiktoria obecnie przebywa w Tajlandii, skąd relacjonuje regularnie na Instagramie swój pobyt wśród egzotyki. Gwiazda opala się na niebiańskiej plaży, ale również korzysta z wycieczek fakultatywnych. Młoda gwiazda serialowa wybrała się bowiem do Sanktuarium dla słoni:
Do opisu dołączyła dwa słodkie zdjęcia w bikini, na których przytula się czule do imponującej trąby słonia! Taka atrakcja kosztowała Wiktorię około 10 tysięcy złotych! Te gorące fotki spodobały się fanom Wiktorii, którzy pod postem natychmiast umieścili sporo miłych komentarzy:
- Ale trąba
- Wow. Jesteś piękna
- Fajna przygoda ,szkoda tych słoni bo chyba są tam też katowane i muszą funkcjonować pod turystę
- Słonie są takie wspaniałe, nie wiem jak je można źle traktować
- Ale super sprawa
- Genialne zdjęcie
Musicie zobaczyć te zdjęcia!
Wiktoria w bikini ze słoniem wygląda cudnie!