Adam Zdrójkowski po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską korzysta z pomocy „specjalistki”. Mówi wprost, co go przerosło

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się

Adam Zdrójkowski niedawno rozstał się z Wiktorią Gąsiewską. Jego życie dalej się do końca nie ustabilizowało. Ma pewien dość osobliwy problem...

Adam Zdrójkowski to młody aktor. Wielką sławę przyniosła mu rola w serialu Rodzinka.pl. Idol młodzieży do niedawna był w związku z Wiktorią Gąsiewską. Para rozstała się kilka miesięcy temu. Adam bardzo to przeżył. Wyjawiła to m.in. trenerka Agnieszka Hekiert, z która współpracował w Twoja twarz brzmi znajomo. Kobieta powiedziała mediom:

Czułam wrażliwość ogromną, czułam, że on nie może się pogodzić z tą sytuacją. Ma duże serce, które gdzieś tam dostało trochę, dlatego było mu ciężko. Ani nie spał, ani nie jadł.

Podobne informacja przekazała Barbara Kurdej-Szatan. Również ona towarzyszyła Adamowi w „TTBZ”. Jakiś czas temu mówiła:

Każdy z nas miał takie momenty w życiu. Każdy przeżywa rozpady związku albo jakieś gorsze chwile. Są wzloty i upadki. To, że jest teraz u nich taka sytuacja, nie znaczy, że tak będzie zawsze. Może się jeszcze zejdą. Wiadomo, że Adaś to przeżywa i nie jest mu łatwo, ale to jest profesjonalista i on, jak przychodzi, to robi co do niego należy, robi to jak najlepiej, mobilizuje się. Wszyscy go mocno wspieramy. Dajemy sobie tylko dobrą energię. Przed nami finał, więc Adaś da sobie świetnie radę, pokaże na co go stać i naprawdę jest fenomenalny w swoim ostatnim wykonie!

Adam, już po rozstaniu, wypoczywał od codzienności na Zanzibarze, gdzie przebywał w towarzystwie mamy.

Adam Zdrójkowski ma problemy po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską. O co chodzi?

Jak się okazuje, Adam Zdrójkowski nie uwolnił się od kłopotów. Ostatnio wyznał Pomponikowi, że mieszka sam, co nie jest dla niego najlepsze. Jak wytłumaczył:

Czasem jest mi smutno.

Dodał też, że ma problemy ze sprzątaniem. Po prostu nie robi tego zbyt regularnie. Na szczęście, młody aktor korzysta z pomocy „specjalistki”.

Przychodzi do mnie pani co jakiś czas, żeby mi pomóc w sprzątaniu, ale nie można się wysługiwać – powiedział.

Spodziewaliście się tego? Nie zapominajmy jednak, że 21-letni Adam ma sporo obowiązków. Obecnie uchodzi w końcu za jednego z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia.

W naszej galerii zdjęciowej zobaczycie szereg fotek wykonanych w mieszkaniu przystojnego kawalera.


Jak mieszka Adam Zdrójkowski?

Jak mieszka Adam Zdrójkowski?

Jak mieszka Adam Zdrójkowski?3544582_388978725561846_915997433151663176_n

Jak mieszka Adam Zdrójkowski?

Jak mieszka Adam Zdrójkowski?

Jak mieszka Adam Zdrójkowski?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×