Adam Zdrójkowski pręży muskuły przed lustrem. W ten sposób odzyska Wiktorię Gąsiewską? Również ona daje mu sygnały

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się

Adam Zdrójkowski pokazuje mięśnie na Instagramie. Od pewnego czasu nieźle "przypakował". Czy takie fotki skłonią Wiktorię Gąsiewską do powrotu do niego?

Adam Zdrójkowski zdobył sympatię Polaków dzięki rolom w Rodzinie zastępczej i Rodzince.pl. Media przez długi czas obserwowały też jego związek z Wiktorią Gąsiewską. Relacja niestety nie przeszła próby czasu. Partnerzy nie poinformowali o tym publicznie, co sprawiło, że wielką sensacją okazały się fotki zrobione Wiktorii podczas jej spotkania z Jakubem Lipowskim po finale Tańca z gwiazdami. Trzymali się na nich za ręce. Dopiero wtedy Adam publicznie powiedział o zakończeniu związku. Jak chłopak przyjął rozstanie ze swoją ukochaną?

Bardzo ciężko… Powiedziała o tym Agnieszka Hekiert. Młody aktor miał mieć problemy z jedzeniem i spaniem. Jak wytłumaczyła w Fakcie:

Czułam wrażliwość ogromną, czułam, że on nie może się pogodzić z tą sytuacją. Ma duże serce, które gdzieś tam dostało trochę, dlatego było mu ciężko. Ani nie spał, ani nie jadł.

Nieco bardziej optymistycznie wypowiedziała się Barbara Kurdej-Szatan. Wyjawiła, że para ma szansę, aby się zejść. Powiedziała mediom:

Każdy z nas miał takie momenty w życiu. Każdy przeżywa rozpady związku albo jakieś gorsze chwile. Są wzloty i upadki. To, że jest teraz u nich taka sytuacja, nie znaczy, że tak będzie zawsze. Może się jeszcze zejdą. Wiadomo, że Adaś to przeżywa i nie jest mu łatwo, ale to jest profesjonalista i on, jak przychodzi, to robi co do niego należy, robi to jak najlepiej, mobilizuje się. Wszyscy go mocno wspieramy. Dajemy sobie tylko dobrą energię. Przed nami finał, więc Adaś da sobie świetnie radę, pokaże na co go stać i naprawdę jest fenomenalny w swoim ostatnim wykonie!

Być może Adam rozpoczął już walkę o odzyskanie Wiktorii. Prowadzi ją za pośrednictwem… Instagrama. Co tam zamieścił?

Adam Zdrójkowski pokazuje mięśnie. Jak wygląda jego sylwetka?

Adam Zdrójkowski, który przebywa obecnie na Zanzibarze, spędza czas w aktywny sposób i oddaje się ćwiczeniom na siłowni. Ostatnio zamieścił na Instastory odważną fotkę. Pozuje na niej przed lustrem i śmiało prezentuje swoje umięśnione ciało. Zdaje się, że od kiedy został singlem mocno „przypakował”. Zdjęcie możecie zobaczyć w naszej galerii zdjęciowej.

To jednak nie koniec popisów Adama. Na Instagramie zamieścił zdjęcia swoich pleców i przodu sylwetki. Jego forma jest naprawdę olśniewająca! Nowy wpis aktora zamieszczamy poniżej.

Adam zaczepnie podpisał fotkę:

No witam! I o humor pytam?

Czyżby to pytanie było skierowane do Wiktorii? Fotki bardzo przypadły do gustu fanom. Pisali w komentarzach:

  • Z takimi fotkami to humor od razu lepszy.

  • Słodkie zdjęcia.

  • Ciasteczko.

Jak Wiktoria zapatruje się na nowe zdjęcia byłego partnera?

Wiktoria Gąsiewska chce wzbudzić zazdrość byłego?

Wiktoria Gąsiewska przebywa obecnie na urlopie w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Czyżby jej wizyta w tym miejscu „przypadkowo” zbiegła się z wakacjami Adama? Trudno nie odnieść wrażenia, że byli partnerzy próbują wzbudzić w sobie zazdrość i wzajemne zainteresowanie. Choć możemy się mylić. Kto wie, może fotki Adama są adresowane do innych kobiet? Co o tym myślicie? Zdjęcia Gąsiewskiej z nowego wypadku zamieściliśmy w galerii.


Adam Zdrójkowski pręży mięśnie. Fot InstaStories

Adam Zdrójkowski pręży mięśnie. Fot InstaStories

Wiktoria Gąsiewska wypoczywa w Dubaju. Fot. InstaStories

Wiktoria Gąsiewska wypoczywa w Dubaju. Fot. InstaStories

Adam Zdrójkowski pręży mięśnie. Fot. Instagram

Adam Zdrójkowski pręży mięśnie. Fot. Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×