Zdrójkowski już nie płacze po rozstaniu. Jego zdjęcia z Afryki są tego najlepszym dowodem. Teraz Gąsiewska zobaczy, jak wspaniałego chłopaka straciła

Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski

Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski

Piękny gest Adama Zdrójkowskiego. Młody aktor, podczas pobytu na Czarnym Lądzie, pokazał się z naprawdę dobrej strony. Co zrobił?

Adam Zdrójkowski stał się rozpoznawalny dzięki rolom w serialach Rodzina zastępcza Rodzinka.pl. Na planach obu produkcji występował u boku Wiktorii Gąsiewskiej. Oboje w 2017 roku ogłosili , że są parą. Ich związek rozpadł się dopiero kilka miesięcy temu. Taki staż relacji, w ich wieku, i tak można uznać za coś godnego podziwu! Para początkowo ukrywała informację o rozstaniu. Opinia publiczna dowiedziała się o nim dopiero, gdy Wiktorii wykonano kilka zdjęć na afterze po Tańcu z Gwiazdami. Młoda aktorka trzymała się wtedy za rękę z przystojnym Jakubem Lipowskim.

Krótko po opublikowaniu tych zdjęć, o komentarz poproszono samego Adama. Dziennikarze zapytali go, czy jego związek definitywnie się rozpadł. Na co ten odpowiedział:

Wygląda na to, że tak. Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę.

Doliwy do ognia dolała Agnieszka Hekiert. Trenerka z „TZG” wyznała, że Adam bardzo ciężko radzi sobie z sytuacją. Podobno miał stronić od jedzenia i spania

Czułam wrażliwość ogromną, czułam, że on nie może się pogodzić z tą sytuacją. Ma duże serce, które gdzieś tam dostało trochę, dlatego było mu ciężko. Ani nie spał, ani nie jadł  – wyznała.

Podobną opinię wygłosiła Barbara Kurdej-Szatan. Dodała jednak, że istnieje szansa na zejście się Wiktorii i Adama. Czyżby wiedziała nieco więcej? Jak sama powiedziała mediom:

Każdy z nas miał takie momenty w życiu. Każdy przeżywa rozpady związku albo jakieś gorsze chwile. Są wzloty i upadki. To, że jest teraz u nich taka sytuacja, nie znaczy, że tak będzie zawsze. Może się jeszcze zejdą. Wiadomo, że Adaś to przeżywa i nie jest mu łatwo, ale to jest profesjonalista i on, jak przychodzi, to robi co do niego należy, robi to jak najlepiej, mobilizuje się. Wszyscy go mocno wspieramy. Dajemy sobie tylko dobrą energię. Przed nami finał, więc Adaś da sobie świetnie radę, pokaże na co go stać i naprawdę jest fenomenalny w swoim ostatnim wykonie!

Smutek po rozstaniu najpewniej już minął. Adam już kilka tygodni temu zapowiedział egzotyczne wakacje. Zapowiedź zrealizował i w ostatnich dniach wylądował na archipelagu Zanzibar.

Adam Zdrójkowski wspiera dzieci w Afryce po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską

Adam Zdrójkowski od kilku dni zasypuje Instagrama swoimi zdjęciami z podróży na Zanzibar. Aktor wyleguje się na tropikalnych plażach i podziwia skarby afrykańskiej przyrody. Pobyt tak mu się spodobał, że postanowił się odwdzięczyć mieszkańcom archipelagu i pośpieszył na spotkanie z miejscową młodzieżą. Obdarował dzieciaki akcesoriami szkolnymi i szczoteczkami do zębów.

To piękny gest, ponieważ Zanzibar, część Zjednoczonej Republiki Tanzanii, jest zaliczany do miejsc jeszcze się rozwijających, w których poziom życia odbiega od tego w państwach zachodnich. Wiktoria teraz przypomni sobie, jak wspaniałego chłopaka straciła. Adaś ma wielkie serce.

Co ciekawe, to nie pierwsza wizyta Adama na tropikalnych wyspach. Był tam już w marcu bieżącego roku. Jeszcze wtedy spędził ten czas z Wiktorią. Niedoświadczony turysta z pewnością zapamięta tamte wakacje na długo. W ich trakcie dotkliwie spalił sobie plecy. Postanowił więc przestrzec swoich fanów na Instagramie, by uważali na zgubne słońce Czarnego Lądu:

Do wszystkich wybierających się do Afryki. Ochrona na twarz i ciało minimum 50 SPF + nakrycie głowy, oczu (okulary) i bluzkę w zanadrzu. Wiedzieliśmy, że słońce jest tu zabójcze, ale nie sądziliśmy, że aż tak.

Fotorelację ze spotkania Adama z afrykańskimi dziećmi możecie zobaczyć w naszej galerii. Poniżej zamieszczamy też jego instagramowy wpis dodany podczas eskapady.


Adam Zdrójkowski w Afryce. Fot. Instagram

Adam Zdrójkowski w Afryce. Fot. Instagram

Adam Zdrójkowski w Afryce. Fot. Instagram

Adam Zdrójkowski w Afryce. Fot. Instagram

Adam Zdrójkowski w Afryce. Fot. Instagram

Adam Zdrójkowski w Afryce. Fot. Instagram

Komentarze

 • Gość pisze:

  Do misjonarki oszustki ! Z tego co ty wypisujesz nigdy nie byłaś w Afryce i nigdy nie byłaś misjonarką, z takim językiem i takimi bzdurami jakie wypisujesz nikt nie może być misjonarzem (i jeszcze ortografia się kłania, wstyd, żeby osoba dorosła robiła takie błędy). Mieszkałam w Afryce 4 lata, byłam wolontariuszką w szpitalu, żyje się tam ciężko, ale nie aż tak jak ty wypisujesz, wstyd pisać takie bzdury

 • Gość pisze:

  I co to za pomoc, flamastry ? Przejechał się za darmo do Afryki i dał dzieciom flamastry, co to za pomoc ? śmiechu warte. A Gąsiewska widocznie wiedziała co robi, zostawiając go, ale to jej sprawa, nie wasza. Może by dostała flamaster jakby z nim została ha ha. A te dzieci pewnie by wolały coś do zjedzenia, może słodycze, nie pomyślałeś o tym dupku

  • Gość2 pisze:

   A może dał tym dzieciom jeszcze wiele innych rzeczy, nie musi tego pokazywać zeby taka fala hejtu go nie zalewała jak z Twojej strony. Zeby nazywać kogoś dupkiem za zdjęcie, na którym robi cokolwiek dobrego, to trzeba samemu być kimś o negatywnym usposobieniu, zeby nie użyć gorszego wyrażenia.

 • Gościna pisze:

  To flamastry a nie kredki;) nie przesadzajcie

 • GośćGabi pisze:

  Niektorze jak coś napiszą to zenada….ilu celebrytow tam już było i nikt nic nie rozdawał a z większą kasa n koncie chłopak dal to się przypieprzacie ze zle kredki trzyma że może nie tak się uśmiecha bo podstępnie ludzie co wy macie w tych głowach???? To wasze komentarze są żałosne. ile w nich nienawiści a wy w Polsce coś komuś przekazaliście wielkie g. . A tyle jest domów dziecka…zacznijcie patrzeć na siebie a nie tylko każdemu obrabiać i obrazac

 • Ewa pisze:

  Adaś podziwiam Cię.
  Jesteś super chłopak. Przystojny, mądry, wrażliwy.
  Te zdjęcia w Afryce z dziećmi są piękne.
  Widać jak cieszą się z upominków bo to jest tym dzieciom najbardziej potrzebne. Właśnie pomoce do nauki i zabawy.
  A gdyby pokazał jak podaje chleb to nie wyobrażam sobie.
  Adaś bądź dalej sobą. To co robisz, jest wspaniałe. Masz wielkie serce. Ciesz się młodością i swoim urokiem osobistym i talentem. Bądź szczęśliwy.

 • Gość pisze:

  To zdjęcia gdzie trzyma wysoko kredki a dzieci wyciągają po nie ręce to najgorsze faux pau jakie w życiu widziałam. Nic do niego nie miałam, ale zmieniam zdanie. Żałosne.

 • Gość pisze:

  Ciekawe kto mu zgodę dał na rozpowszechnianie wizerunku tych biednych dzieci. Pseudo dobrodziej Adam

 • Gość pisze:

  Żenujący typ który nawet dając drobiazgi musi to uwieczniać i wszystkim pokazywać. Dobroć nie potrzebuje poklasku!

 • Gośćczytelniczki pisze:

  Fajny chłopak i niech się nie martwi że nie ma dziewczyny !!!! a tak propo kto to ta Wiktoria to ta co zaś fotki wali i się wygina i co ????? Kurcze co to jest jak nikt ja nie zna lub mało co to znów popis fotki i foty żeby zaistnieć ludzie nie ma co robić więcej !!!! już dos tego wszystkiego !!!!

  • Gość pisze:

   Gościu,jaki ty jesteś „płytki”. Coenias ,robiący dobrą minę do złej gry z tego”Adasia”

 • Gość pisze:

  Bardzo przystojny i miły chłopak z tego Adama. Piękny gest. Widać że jest dobry i wrażliwy. Ta Wiktoria do niego nie pasowała, typowa lansiara. Adam głowa do góry to ona wiele straciła.

  • Gość pisze:

   Popieram ,trzymam kciuki!!! Ignoruj tych zawistnych leni co nie wiedzą co zrobić ze swoim życiem. Powodzenia.

  • Gość pisze:

   Pod publiczkę wszystko robi. Kto normalny i uczciwy robiąc coś dobrego i z dobroci serca dba o to by to nagrywać i się tym chwalić dając jakieś pierdoły za 10 zł ?

 • Stefan wons pisze:

  Chłopak zrobił sobie urlop przy okazji dał parę rzeczy i tyle po co drążyć temat🤔 mógł nic nie dawać… W Polsce też ludzie klepią biedę zresztą temat rzeka.. Pozdrawiam

 • Babu pisze:

  Tak dzieciom się nie pomaga.