Wirtualna Polska

Wow! Która polska 58-letnia gwiazda ma takie ciało?

Wow! Która polska 58-letnia gwiazda ma takie ciało?

Monika Olejnik w bikini

Wirtualna Polska

Monika Olejnik nawet na wakacjach chce być blisko swoich fanów i mediów społecznościowych. Wszyscy pamiętamy jej wakacyjną stylizację, która więcej odkrywała niż zakrywała. Od tamtej pory zwykły, biały t-shirt jest stał się synonimem seksapilu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Dziennikarka po raz drugi chwali się wakacjami. Na Facebooku umieściła fotografię z plaży. Dziennikarka słynie z tego, że dba o formę, jednak nie w TAKICH okolicznościach przyrody. Na co dzień jest to „miejska dżungla”, czyli Warszawa. Tym razem Monika trenuje na plaży, nad brzegiem morza. Nie to jednak stało się obiektem zainteresowania fanów – najbardziej urzekła ich figura Moniki. Trudno się dziwić – sylwetki mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka. Na dwuczęściowy kostium kąpielowy mogą sobie pozwolić tylko bardzo szczupłe kobiety.

Poranek z dystansem :). Szkoda czasu na wakacje, czas na inspiracje – napisała Monika

Zobaczcie nienaganną figurę Moniki Olejnik. Płaski brzuch, jędrne uda i pośladki, szczupłe ramiona, wstające obojczyki. Ciału atrakcyjności przydaje także świetna opalenizna. Odcień do złapania tylko w egzotycznych krajach!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Monika Olejnik na wakacjach we Włoszech w białym t-shircie. Nic niezwykłego, a jednak… [zdjęcia]


Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×