Małgorzata Rozenek krótkim słownym strzałem rozłożyła śmiałego hejtera na łopatki!

Małgorzata Rozenek hejt WOSP

Małgorzata Rozenek hejt WOSP

Małgorzata Rozenek rozprawia się z hejterem

26. Finał WOŚP mobilizuje do działania i pomocy wszystkich, także celebrytów i gwiazdy telewizji. Dzięki znanym twarzom medialność akcji przybiera na mocy. Jurka Owsiaka wspierają zatem popularni artyści, dziennikarze, celebryci i gwiazdy z pierwszych stron prasy kolorowej. Wśród nich nie mogło zabraknąć twarzy TVN – Małgorzaty Rozenek z małżonkiem Radosławem.

Perfekcyjna pani domu całą rodziną popiera WOŚP, czego wyrazem była ich obecność w studiu oraz piękne zdjęcie z Jurkiem Owsiakiem, które Rozenek wkleiła na swój profil na Instagramie. Jednak nie wszystkim fotografia przypadła do gustu.

Piękna Małgorzata Rozenek przyzwyczaiła swoich fanów do częstych relacji w serwisach społecznościowych. Ostatnio podziwialiśmy gwiazdę, która w słodkiej dziecięcej bluzie z kapturkiem wyglądała jak bajkowy jednorożec. Tym razem Rozenek opuściła cudowną krainę baśni i znalazła się w realnym świecie – na finale WOŚP:

Wielki człowiek, wspaniała akcja. Cudownie być tego częścią! Jurek kochamy Cię – napisała Rozenek pod fotką.

Pod zdjęciem gratulowano Małgosi wielkiego serca, komentowano także jej nienaganny wygląd a także sam udział w akcji Owsiaka:

  • Można lubić bądź nie lubić Pani Rozenek, ale mega podlością jest hejtowanie jej za włączenie się do pomocy w tak pięknym celu. Ciekawe jak wyglądałby polskie szpitale bez Orkiestry. Jako że jest osoba popularna chwała jej ze wspiera Orkiestrę swoim wizerunkiem jak i wpłata finansowa. Pozdrawiam serdecznie ludzi dobrej woli i tych z ogromna doza jadu tez.

  • Płacenie Owsiakowi i rodzinie

  • Słabe

  • Brawo dla całej Waszej rodziny. A Ci którzy krytykują, ciekawe czy powtarzaliby nadal te bzdury, gdyby widzieli swoje dzieci w inkubatorach WOŚP

  • Życzę pani dużo siły aby w przyszłości gdy przyjdzie pani skorzystać z opieki zdrowotnej odmówiła pani ? leczenia na sprzęcie Jurka Owsiaka WOSP

  • Pani Małgorzato, nie jestem Pani fanką ? Niemniej jednak popieram tych, którzy popierają! Brawo!

Było także ostrzej, jeden z fanów zarzucił małżonkom, że ich wspieranie akcji rozpoczyna się i kończy tylko na zrobieniu i dodaniu zdjęcia, a nie na pomocy finansowej:

A wpłaciliście czy tylko foto? – zapytał Rozenek internauta.

Małgorzata Rozenek natychmiast na pytanie odpowiedziała:

Wpłaciliśmy, jak co roku. A pan wpłacił czy tylko każdego rozlicza?

Jak Wam się podoba riposta Rozenak, dla nas bomba 🙂

Kinga Rusin ma gest jak szejk arabski! Do puszki WOŚP wrzuciła wielki plik stuzłotowych banknotów! W sumie aż… Szok!

Ale skandal! Wpis Mateusza Morawieckiego o WOŚP zniknął z internetu! Finał sprawy rozczarowuje

WOŚP 2018: Gwiazdy aktywnie zbierają pieniądze na fundację Jurka Owsiaka! Radosław Majdan, Dorota Gardias, Małgorzata Rozenek, Olivier Janiak, Filip Chajzer,


Małgorzata Rozenek rozprawia się z hejterem

Małgorzata Rozenek rozprawia się z hejterem Małgorzata Rozenek rozprawia się z hejterem Małgorzata Rozenek rozprawia się z hejterem Małgorzata Rozenek rozprawia się z hejterem

Małgorzata Rozenek z synami i Radosławem Majdanem na finale WOŚP

Małgorzata Rozenek z synami i Radosławem Majdanem na finale WOŚP

Małgorzata Rozenek z synami i Radosławem Majdanem na finale WOŚP

Małgorzata Rozenek z synami i Radosławem Majdanem na finale WOŚP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×