Szukaj

Córka Danuty Stenki ze swoją urodą mogłaby zawojować show-biznes, a pracuje w restauracji. Zobaczcie jaka jest śliczna

Danuta Stenka - córka

Danuta Stenka - córka

Córka Danuty Stenki -Wiktoria Grzelak poszła do pracy

Wiktoria Grzelak, córka Danuty Stenki, poszła do pracy i została kelnerką. Wybrała jeden z modnych lokali gastronomicznych. Ile zarabia? 

Danuta Stenka to nie tylko uzdolniona aktorka, która od lat wciela się w lubiane postaci i doskonale odnajduje się w powierzonych rolach. To przede wszystkim mama dwóch córek: Pauliny i Wiktorii, które są owocem małżeństwa aktorki z Januszem Grzelakiem.

Okazuje się, że dziewczyny są już dorosłe i podejmują samodzielne decyzje.  Jak informuje jeden z tabloidów, młodsza z nich Wiktoria postanowiła pójść do pracy i zacząć zarabiać na własne wydatki. Została więc kelnerką:

Młodsza córka Danusi chciała jak najszybciej zacząć zarabiać pieniądze. Znalazła pracę w jednej z modnych restauracji – zdradziła w Fakcie koleżanka aktorki.

Danuta Stenka jest dumna z córki i regularnie stara się okazywać jej wsparcie:

Danusia często ją odwiedza w pracy i bardzo się cieszy z jej decyzji – podkreślała informatorka.

Podobno Wiktoria zarabia niemałe pieniądze. Oprócz pensji, dostaje także napiwki. A te w przypadku tego lokalu podobno mogą sięgać nawet 1000 złotych tygodniowo.

Wygląda na to, że chociaż młodsza córka Danuty Stenki bardzo chętnie przychodzi z mamą na pokazy polskich projektantów, a przed aparatem i na ściankach czuje się jak ryba w wodzie, nie planuje kariery w show biznesie. Żałujecie, że podjęła taką decyzję?

Gwiazdy namawiają do badania wzroku po czterdziestce! Marzena Rogalska, Danuta Stenka, Zygmunt Chajzer wspierają nową kampanię Czas Na Wzrok! [WIDEO]

Roman Polański, Andrzej Wajda, Agnieszka Holland – to oni byli o włos od odebrania Oscara za najlepszy film nieanglojęzyczny

Gwiazdy w programach śniadaniowych: Kinga Rusin, Danuta Stenka, Zygmunt Chajzer, Conrado Moreno

 


Danuta Stenka i Paulina Grzelak w 2013 roku

Danuta Stenka i Paulina Grzelak w 2013 roku

Wiktoria Grzelak - zdjęcia córki Danuty Stenki

Wiktoria Grzelak - zdjęcia córki Danuty Stenki

Wiktoria Grzelak - zdjęcia córki Danuty Stenki

Wiktoria Grzelak - zdjęcia córki Danuty Stenki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×