Weronika Rosati pokazała nowe zdjęcie córki. Elizabeth pięknie wyrosła. Ma już stylową fryzurę

Weronika Rosati z córką

Weronika Rosati z córką

Weronika Rosati na Instagramie pokazała nowe, urocze zdjęcie. Towarzyszy jej córeczka Elizabeth, która jest już dużą dziewczynką. Jak wygląda? 

Życie Weroniki Rosati nie jest usłane różami. Jej dotychczasowe związki kończyły się fatalnie. Kiedy myślała, że w osobie Roberta Śmigielskiego znalazła księcia z bajki i postanowiła mieć z nim dziecko, okazało się, że życie z nim nie jest idyllą. Weronika rozstała się z partnerem i oskarżyła go o stosowanie przemocy domowej.

Zrobiła też wszystko, by ograniczyć mu kontakty z dzieckiem. Sprawa trafiła do sądu w Warszawie, który zdecydował o ograniczeniu Śmigielskiemu praw ojcowskich. Zgodnie z postanowieniem sądu może on widywać się z córką tylko w weekendy dwa razy w miesiącu, jedynie w towarzystwie Weroniki Rosati i kuratora sądowego.

Weronika Rosati z córeczką na plaży. Jak wyglądają?

Rosati wygląda na osobę, która potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Nawet wtedy kiedy jest bardzo źle, szuka powodów do radości. Pomaga jej w tym  córka Elizabeth, która rośnie jak na drożdżach. Ostatnio zaprezentowała na swoim Instagramie zdjęcie pełne czułości. Weronika trzyma na rękach swoją dwuletnią córkę, która ma uroczą kitkę na głowie. Ma przymknięte oczy jakby myślała tylko o tym, że nic więcej jej do szczęścia nie potrzeba. I może tak właśnie jest?

Najbardziej na świecie jestem wdzięczna, że mam Ciebie – napisała Weronika Rosati pod zdjęciem na Instagramie.

Mała Elizabeth zachwyciła followersów Rosati, którzy natychmiast zaczęli zdjęcie komentować:

  • Pani Weroniko to zdjęcie jest piękne – jak dobrze że jesteśmy razem
  • Ślicznie dziewczyny
  • Dodają sił te małe Aniołki
Weronika Rosati

Weronika Rosati

Weronika Rosati szykuje się na nadchodzącą zimę

Zdjęcie z Elizabeth, Weronika zrobiła gdzieś nad morzem. I to ciepłym, jednak zimę z pewnością spędzą w Polsce, choćby z powodu obowiązków zawodowych Weroniki. Ale nie boją się mrozów.

Jesienne spacery za moment będą już tylko miłym wspomnieniem. Na szczęście z Elizabeth jesteśmy już dobrze przygotowane na nadchodzącą zimę. Krem i maść @derma_polska sprawdzają się także na mrozie. – zaleca Weronika.

Zobacz: Weronika Rosati pokazała jak karmi piersią w miejscu publicznym! Zrobiła to w słusznym celu


Weronika Rosati z córeczką Elizabeth na plaży

Weronika Rosati z córeczką Elizabeth na plaży

Weronika Rosati z córką Elizabeth na okładce

Weronika Rosati z córką Elizabeth na okładce "Gali"

Weronika Rosati z Elizabeth

Weronika Rosati z Elizabeth

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×