NewsyKim jest i jak wygląda nowy partner Weroniki Rosati? To znany lekarz

Kim jest i jak wygląda nowy partner Weroniki Rosati? To znany lekarz

Kim jest nowy facet Weroniki Rosati?
Kim jest nowy facet Weroniki Rosati?
Milena Majek
13.04.2016 09:22, aktualizacja: 13.04.2016 13:18

Weronika Rosati to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Szerokiej publiczności dała się poznać z wielu znakomitych ról filmowych. Ostatnio możemy oglądać ją także na szklanym ekranie. Weronika gra bowiem w serialu Strażacy oraz Powiedz TAK! Aktorka udowodniła, że nie boi się odważnych scen.

Tymczasem niedawno Weronika udzieliła wywiadu, w którym rozliczyła się z byłymi partnerami. Przy okazji pokazała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Okazuje się, że jest nim znany lekarz Carolina Medical Center, ortopeda Robert Śmigielski. Jak dowiedział się Fakt, para poznała się na spotkaniu u wspólnych znajomych. Od razu się sobie spodobali. Podobno Śmigielski ma wobec Weroniki bardzo poważne plany.

Co ciekawe, Robert Śmigielski miał już styczność z mediami. Kilkukrotnie gościł w Dzień Dobry TVN, a także na antenie radiowej Trójki.

Ta miłość spadła na nich, jak grom z jasnego nieba. Mimo krótkiego stażu, każde z nich traktuje ten związek poważnie. Są zakochani bez pamięci i już planują wspólną przyszłość - mówi informator gazety

Młodym zakochanym życzymy szczęścia. W galerii zdjęcia Roberta Śmigielskiego. Przystojny?

Weronika Rosati całuje się z Kasią Zawadzką na planie serialu Powiedz TAK!
Weronika Rosati całuje się z Kasią Zawadzką na planie serialu Powiedz TAK!
Weronika Rosati ma chłopaka?
Weronika Rosati ma chłopaka?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także