Szukaj

Weronika Rosati była ZMUSZANA do erotycznych scen na planie zdjęciowym?! „Odchorowałam to”

Weronika Rosati

Weronika Rosati

Weronika Rosati była zmuszana do intymnych scen w serialu

Od miesięcy wiele mówi się na temat molestowania seksualnego kobiet. Wszystko za sprawą akcji #metoo, która rozpętała się w mediach po serii głośnych skandali z największymi amerykańskimi nazwiskami w rolach głównych. Molestowanie na planie zdjęciowym czy gwałty okazały się być przerażającą rzeczywistością. Okazuje się, niestety, że dotyczy to również polskich gwiazd, które próbowały sił w Fabryce Snów.

Weronika Rosati wyjawiła ostatnio, że była zmuszana do scen erotycznych:

Byłam na planie jednego z seriali amerykańskich i zostałam zmuszona do sceny jednej. Rozbieranej. Zmuszona. Szantażem… Że nigdy więcej nie zagram. Walczyłam strasznie. To było parę lat temu. Dziś nikt by tego nie zrobił. Każdy by się bał w ogóle pisnąć słowo. To było zanim ruszyła fala #metoo. I zostałam zmuszona do tej sceny. To trudno powiedzieć, że „odchorowałam to”. Ja po prostu nie na to się godziłam. I nie pogodziłam się, że ta scena jest. Tylko to były czasy, kiedy ja po prostu machnęłam na to ręką. Pomyślałam: przeżyłam, trzeba zapomnieć i iść do przodu. Dziś… pierwsza rzecz, jaką bym zrobiła, to złożyła skargę. – wyjawiła w rozmowie dla Gala Studio.

Dla młodej aktorki, która dopiero stawiała pierwsze kroki na zagranicznych planach zdjęciowych, groźba bycia odsuniętą od produkcji musiała być przerażająca. Reżyser bez wątpienia w karygodny i obrzydliwy sposób wykorzystał swoją pozycję do nagięcia Weroniki pod własne dyktando. Niestety, nie on pierwszy. Po skandalu z Harveyem Weinsteinem wiele podobnych historii wypłynęło na światło dzienne i zostało przedrukowanych w prasie na całym świecie, wzbudzając wściekłość w środowiskach walczących o prawa kobiet.

Myślicie, że wspomnienia osób, które doświadczyły molestowania seksualnego w branży rozrywkowej zmienią sposób, w jaki traktuje się w niej kobiety?

Weronika Rosati wychowuje prawdziwą gwiazdę! Pierwszy raz zdradziła jaka jest mała Elizabeth!

Weronika Rosati pierwszy raz tak szczerze o swoim samotnym macierzyństwie! Czy dopadł ją baby blues?

Gwiazdy na balu charytatywnym: Anna Czartoryska-Niemczycka, Edyta Jungowska, Teresa Rosati, Dorota Miśkiewicz


Weronika Rosati z córeczką na jesiennym spacerze

Weronika Rosati z córeczką na jesiennym spacerze

Weronika Rosati i Kasia Zielińska - Sephora Trend Report 2018

Weronika Rosati i Kasia Zielińska - Sephora Trend Report 2018

Weronika Rosati – Kler, premiera filmu

Weronika Rosati – Kler, premiera filmu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×