Jakie są polskie gwiazdy gdy nikt nie patrzy? Kto wygląda jak potwór? A kto chętnie chodzi po domu nago?![WIDEO]

Viola Kołakowska chodzi nago po mieszkaniu

Z pewnością nie raz zastanawialiście się nad tym, co polskie gwiazdy robią, albo jak wyglądają, gdy nikt nie patrzy. W blasku reflektorów wszyscy błyszczą i starają się być najlepszą wersją siebie, ale jednak nie jest to ich permanentny stan.

Na ostatnim pokazie Lidii Kality, Agnieszka Jastrzębska postanowiła zapytać celebrytów, o to jacy są na swojej prywatnej przestrzeni. Czy ich wizerunek bardzo odstaje od tego, który prezentują na czerwonym dywanie?

Wiele odpowiedzi nas zaskoczyło. M.in. Viola Kołakowska wyznała, że nie ma problemu z chodzeniem po mieszkaniu nago. Dodatkowo, jak często tylko może narzuca na siebie szlafrok „z pazurem”.

Jest szlafroczek, taki z pazurem, bez kapci, bo nigdy nie mogę znaleźć. Na goło jak jest gorąco i jak przechodzę z łazienki do garderoby. Ale nie ma z tym problemu, żeby chodzić na goło – powiedziała Kołakowska

Natomiast Filip Bobek zdradził, że w domu wygląda strasznie i robi naprawdę bardzo dziwne rzeczy.

Kiedy nikt nie patrzy, to jestem jakimiś potworem. Jakby ktoś ustawił ukrytą kamerę z wczorajszego dnia, to bym się przeraził. Jestem jakimś szalonym człowiekiem, który wykonuje kilkanaście czynności na raz – śmieje się aktor.

Jak się okazuje piękna aktorka i piosenkarka, Patrycia Kazadi świetnie czuje się w piżamie, a jak ma gorszy dzień, to chętnie ogląda bajki!

Jestem jedną wielką kluchą. To znaczy, że zakładam swoją ulubioną piżamkę, siadam na swojej kanapie, odpalam fajną muzę albo fajna bajkę, bo kocham bajki. Wszyscy wiedzą, że jak mam zły nastrój, to bajka – zdradziła Patricia.

Takich słów o Tomaszu Karolaku z ust Violi Kołakowskiej chyba nikt się nie spodziewał! [WIDEO]

Cały wywiad z gwiazdami możecie obejrzeć poniżej:

 

Viola Kołakowska - pokaz Lidii Kality 2017

Viola Kołakowska – pokaz Lidii Kality 2017

Filip Bobek - pokaz Lidii Kality 2017

Filip Bobek – pokaz Lidii Kality 2017


Viola Kołakowska - pokaz Lidii Kality 2017

Viola Kołakowska - pokaz Lidii Kality 2017

Filip Bobek - pokaz Lidii Kality 2017

Filip Bobek - pokaz Lidii Kality 2017

Patricia Kazadi - premiera Martini Bitter

Patricia Kazadi - premiera Martini Bitter

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×