Jastrząb TVJastrząb TV ExclusiveEdward Miszczak dla Jastrząb Post typuje kto będzie największą gwiazdą ramówki [Wideo]

Edward Miszczak dla Jastrząb Post typuje kto będzie największą gwiazdą ramówki [Wideo]

Edward Miszczak
Edward Miszczak
Karolina Stęclik

22.01.2016 13:19, aktual.: 22.01.2016 15:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wczoraj miała miejsce wiosenna konferencja ramówkowa stacji TVN podczas której zaprezentowano nowości telewizyjne na nadchodzący sezon. Już wkrótce na ekranach widzowie będą mogli zobaczyć między innymi You Can Dance w odmienionym jurorskim składzie, Projekt Lady z Małgorzatą Rozenek, serial Druga Szansa z Małgorzatą Kożuchowską i program Agent, który wraca do stacji po 14 latach.

To, co będzie największym hitem okaże się już wkrótce. Póki co, postanowiliśmy zapytać dyrektora programowego TVN, Edwarda Miszczaka o jego osobiste prognozy. W czyim nazwisku pokłada największe nadzieje?

Wiążemy ogromne nadzieje z serialem "Druga Szansa" i wydaje nam się, że Małgorzata Kożuchowska i jej obecność na naszej antenie to jest zaszczyt. To dzisiaj jest jedna z największych aktorek w Polsce, w cudownym okresie, nagradzana, witana, wszędzie lubiana przez widzów. Myślę, że to jest numer jeden. Myślę też, że program "Agent" swoje zrobi, że i Kinga Rusin będzie zadowolona z tego projektu. Myślę też, że Małgosia Rozenek, która robi "Projekt Lady" też swoje osiągnie, także programy tej wiosny dały wiele dobrego efektu również gwiazdom, nie tylko stacji, nie tylko mnie, ale również gwiazdy znalazły jakieś fajne motywy.

Zgadzacie się z Edwardem Miszczakiem? Myślicie, że Druga Szansa, Projekt Lady i Agent będą hitem stacji podczas nadchodzącej wiosny? Czekamy z wypiekami na twarzy na premierowe odcinki :)

Małgorzata Kożuchowska - ramówka TVN wiosna 2016
Małgorzata Kożuchowska - ramówka TVN wiosna 2016
Wiosenna ramówka TVN 2016 - Małgorzata Rozenek z doktor Irena Kamińska-Radomska i psycholog Tatiana Mindewicz-Puacz.
Wiosenna ramówka TVN 2016 - Małgorzata Rozenek z doktor Irena Kamińska-Radomska i psycholog Tatiana Mindewicz-Puacz.
Kinga Rusin poprowadzi program Agent
Kinga Rusin poprowadzi program Agent
Zobacz także